Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem kezdeményez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem kezdeményez, pedig tudom, hogy tetszem neki? Ráírjak?

Figyelt kérdés

nos, van egy fiú... 19 éves, én 15, korban pont jó. Elég

érett lány vagyok.. Nem találkozom vele sokat, csak egy

bizonyos ismerettségi körben néha. Régen sokszor rámírt msnen, éjfélig beszélgettünk, nagyon

tetszettem neki, és szerintem ez most is így van, de

nem mutatja ki. :( amikor a közelemben van, eleinte

nem nagyon néz rám, aztán elkezd rámpillantgatni és sokszor elkapjuk egymás tekintetét.

én nagyon szivesen összejönnék vele, de nem

kezdeményez.. Mit tegyek? Ráírjak? Hogyan utaljak rá "online" hogy tetszik ??? Annyira bejön, jesszus....:)

15L


2011. okt. 2. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát másnem írj rá, veszteni valód nincsen..
2011. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 oralking ***** válasza:

Hát ha "ráírsz", azt semmiképp sem alkoholos filccel tedd, mert nehezen jön le:D

Amúgy meg szimplán gyík a srác, úgyhogy kezdeményezz te nála!

2011. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Flörtölj vele:)
2011. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lonelynessandpain válasza:
Lehet,hogy 1 beszari alak,de az is megeshet,hogy nem tetszel neki.Én ráírnék...
2011. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nos, van egy fiú... 19 éves, én 15, korban pont jó. Elég

érett lány vagyok.."


Csak a szokásos én mennyire érett vagyok baromság. Hát persze. Arra nem gondoltál, hogy egyáltalán nem jössz be neki. Épphogy befejezted az általános iskolát, de már ribanckodnál. Mit tegyél? Ülj a s.ggeden és várj ezzel pár évet!

2011. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy 15 évesen elég érett vagy hozzá?A tojáshéj még ott fityeg a seggeden de már ezen jár az eszed?19 évesen meg elég ciki gyerekekkel kezdeni.
2011. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a mai 15 évesek...XD Komolyan mondom szánalmas k*rvulás megy végbe a mai világban...:D:D
2011. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megjegyezném a kérdező védelmébe ,bár nekem sem tetszik ez a kijelentése .hogy rengeteg lányt ismerek akik ilyen fiatalon ilyen idős pasival járkálnak (sőt tudok még nagyobb korkülönbséget ) ezekből elég sok komolyabbacska (persze egy átlag ilyen miniatür kapcsolatnál mivel az idősebb fél tudja vezetni a fiatalabbat előre . Mondjuk én is azt mondanám hogy várj , eleve én 19 el éves fejjel nem sokáig bírnám hogy nevigyelek ágyba ha bejössz és most tegye a szívére a kezét az a fiatal ember aki nem hasonlóan gondolkodik ebben a korban . Te meg 15 vagy és nem lepődnék meg ha még szűz is lennél szóval ezzel is számolnod kéne mielőtt egyáltalán belemész az ilyenbe . Persze lehet hogy nagy szexelgetős vagy már nem tudom nem ismerlek , meg lepődtem már meg pár lányon ,de én azért meggondolnám a helyedben ,ez így már tényleg nem arról fog szólni hogy kezét fogom , meg megcsókolom . Igazság szerint nekem is most így "fiatalabb" lányocskám van 16 és elég hamar túlestünk ezen a dolgon , bár ő pont nem volt annyira ártatlan mint azt gondoltam . Csak úgy példálóztam , hogy levágd valamennyire hogy milyen helyzetben vagy
2011. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!