Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyám nem...

Mit csináljak, ha anyám nem áll le ezzel, annak ellenére, hogy megkértem?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy anya folyton a kollégáiról mesél nekem, ami nem is lenne önmagában baj, de mentálisan beteg emberekkel dolgozik, és nekem nagyon nincs kedvem minden nap azt hallgatni, hogy ki mit szokott hallucinálni, meg ki lett rosszul, stb. Irtó nyomasztó, és hiába kértem, hogy hagyja abba, nem tette...
2016. máj. 26. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Korod? Nemed?
2016. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Akármennyire illetlen is, állj fel és menj el ha a kérésed ellenére is folytatja.
2016. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Kérted sokszor? Bár nem is értem, hogyan lehet, hogy ezek után folytatja. Legfeljebb hagyd ott.
2016. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Állj fel és hagyd ott ilyenkor.
2016. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted anyád hányszor hallgatta a te h.ülyeségeidet az osztálytársaidról, barátaidról stb?
2016. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

És most mi mit csináljunk? menjünk és tapasszuk be a száját?

"Hanem most már elég, hallja-e kend, anyjuk?

Fogja be a száját, vagy majd betapasztjuk.

Ugy merje kend Ilust egy szóval bántani,

Hogy kihullanak még meglevő fogai."


Petőfi Sándor, János vitéz

2016. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy megosztja mit csinal. En mint leendo pszichologus imadnam
2016. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyomatékosan kérd meg újra vagy ahogy mondták, menj ki ilyenkor. El tudom képzelni, hogy ez van a fejében, nem tud nem beszélni róla. Én ételtémáról beszélek folyton, a párom már nagyon unja, sőt én is és megértem, de annyira az van a fejemben sokszor, hogy nem tudok nem beszélni róla, ha épp nem koncentrálok rá, hogy ne tegyem.
2016. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oké, akkor válaszolok pár kommentre.

Először is, miért számít a korom és an emem? O_o Na mindegy, 19L vagyok.

Másodszor, én sosem szoktam neki az egyetemről vagy a barátaimról beszélni.

Harmadszor, én egyáltalán nem készülök pszichológusnak, pontosan azért, mert az ilyen esetek eléggé megviselnek. Ezért is szar érzés ezeket hallgatni. Azzal nincs semmi baj, ha arról beszél, amit dolgozik (meg is hallgatom, ha mesél), de ezeket a dolgokat a kollégáiról nem akarom hallani.

Aki értelmes választ adott, annak nagyon köszönöm!

2016. máj. 26. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"En mint leendo pszichologus imadnam"


Te, mint leendő pszichológus, annyi empátiával nem rendelkezel, hogy a másik szemszögéből nézd a dolgokat? Te bírnád, akkor más is?


Válassz más pályát.

2016. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!