Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön nyaral a család? Ez...

Külön nyaral a család? Ez normális?

Figyelt kérdés

Ez belefér egy normális családi életbe?

Apuka nagyon szeretne elmenni egy mediterrán hajóútra.

Anyuka a betegsége miatt nem mehet nyáron a napra, valamint a nyégyéves kisfiú sem bírná az egésznapos programokat. Az normális, ha az apuka elmegy a nagyobbik 12 éves gyerekkel kettesben?


2016. máj. 28. 19:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
a család elmegy egy mediterrán városba, a nagyobbik gyereket elviszi az egyik nap az apuka hajóútra, az anyuka meg a 4 éves gyerek meg városban marad, nézelődik, sétálnak stb
2016. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyébként törődik a családdal és ugyanúgy csinálnak másféle programokat és megengedhetik maguknak(tehát a hajóút miatt nem kell nélkülözniük, ugyanúgy jut pénz az anyuka és a másik gyerek kikapcsolódására is), akkor szerintem ezzel nincs gond. Gondolom, ha vinné a 12 éves gyereket, akkor nem k*rvázni akar a hajón. Ha egyedül akarna menni, az azért gáz lenne.
2016. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi baj.
2016. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Nálunk szokott ilyen lenni, hogy a baráti társaságból csak nők, a lányokkal elmennek nyaralni. És a férfiak is a fiúkkal. Természetesen van közös nyaralás is.

Szóval, ha egyébként nincs gond a családban, akkor ezzel semmi gond.

2016. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen, normális.
2016. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Ritka, de normális. Pont az szokott lenni a probléma, hogy az emberek a túlzott alkalmazkodás miatt nem váltják valóra álmaikat, ezáltal frusztráltak lesznek a hétköznapokban. Ha mindketten feltöltődnek akkor semmi baj nincs. Ha azért nyaralnak külön, mert mosolyszünetet tartanak, akkor az már problémát jelent.
2016. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Nem megszokott, de szép volna a nőtől, ha megértené.
2016. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Mért ne lenne normális? Nem kell folyton egymás s_eggében lenni. Inkább az a nem normális, ha valaki mindig minden vágyát a családja mögé sorolja, mert jajj így meg úgy.
2016. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Aki házasok, azok csak együtt mehetnek valahova életük végéig???

Én pl. utálok síelni, a férjem imád. Örülök neki, hogy elmegy a barátaival és nem engem nyaggat, hogy menjek vele.

Én meg szeretek a két legjobb barátnőmmel időnként elutazni néhány napra.

Ettől még ugyanúgy szeretjük egymást.

2016. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

"Anyuka a betegsége miatt nem mehet nyáron a napra"


Ennek azt kellene jelentenie, hogy az apuka már soha életében sehova nem fog eljutni nyáron, ahol süt a nap?

2016. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!