Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kockáztatnátok rengeteg...

Ti kockáztatnátok rengeteg ember előtt a leégést, vagy megbántanátok egy rokont?

Figyelt kérdés
Van egy nagybátyám, akit nagyon szeretek, mert egy egyébként jóindulatú ember, de társaságban nem tud viselkedni. Nála vadidegen nőkkel az az első beszédtéma, hogy "Ő a pasid? Becsóválta már? Ma már berakta rendesen?" ...és hasonlók. Ezenkívül egy ideje a piát sem veti meg, ami által csak rosszabb a helyzet. Lesz egy nagyobb esemény nálunk, és szégyen nem szégyen, megfordult a fejemben, hogy nem hívom meg, nagyon ciki lenne. De emellett bűntudatom is van, és megbántani sem szeretném. Már próbáltam megbeszélni vele, hogy ez a viselkedés nem helyes, de szerinte ő nagyon is humoros ezzel.
2016. máj. 29. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod, mert elutasítani azt, hogy más hibájából kellemetlen helyzetbe kerülj, nem bűn. Én nem hívnám meg, és ha ezen megsértődik, akkor higgadtan elmondanám, hogy személy szerint szeretem őt mint embert, de a publikum nem humornak, hanem bunkó tapintatlanságnak érzékeli a megnyilvánulásait, ezért - ameddig ezen nem változtat - nem várjuk az eseményre.
2016. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Én biztosan nem hívnám meg. Annyira nem közeli rokon. Ő a primitív aki nem tud viselkedni társaságban. Ha felnőttként neki ez humor, akkor vessen magára.
2016. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
ezzel csak ő fog égni és nem te. de ha nagyon gáz már a helyzet szólj neki hogy ez neked kellemetlen
2016. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 megadeth18 ***** válasza:
100%
Egyszer meg fogják verni így az embert.
2016. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 megadeth18 ***** válasza:
88%
Legalábbis, ha odajönne a feleségemhez, hogy én beraktam-e ma már neki rendesen, akkor pofánverném, az biztos. Nyugodtan mondd meg neki, hogy szívesen meghívod, ha nem kérdez ilyeneket, de ha mégis ilyet csinál, akkor soha többet nem hívod meg sehova. Akkor csak magába száll.
2016. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2016. máj. 29. 11:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem hívnám meg. ne az én barátaimon élje ki a perverz kéjelgését..

hogy idegenek előtt hogy égeti be magát az az ő gondja. de a saját barátaimat nem akarnám kínos helyzetbe hozni miatta.

egyszer jártam így,hogy meghívtam egy férfit jófejségből. hát az összes barátnőmre rányomult és nehezen értett a nem szóból. én éreztem magam kellemetlenül,hiszen én hívtam meg.

szerintem ne hívd meg. ha rákérdez akkor őszintén elmondod neki.vagy felfogja vagy nem.

2016. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a nagybátyámról beszélnél. Őt már semmilyen eseményre nem hívom meg. Az esküvőnkön akkora bunkó volt, hogy szó szerint megfogtam a grabancát és kihajítottam az utcára, nagy ívben.
2016. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Családi eseményre meghívnám, gondolom, ott már ismerik, hogy miket művel.

De a baráti körömbe nem hívnám meg.

2016. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hivnam meg. Az egy dolog, h ot minositi, az viszont egy teljesen masik, h ez igen hangulatgyilkos viselkedes. Egy ilyen utan megfagy levegő.
2016. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!