Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha egy normális...

Lesz valaha egy normális ember belőle?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremről (14 éves fiú) van szó. Ami azt illeti, szó szerint akármit csinál, nincs következménye. Például nagyon bunkó módon beszél mindenkivel, mindig felvág vele, hogy ők mennyire gazdagok stb.

Kb 1 hete befogadtak egy kutyát, mert az utcán sétált, és amíg nem találják meg a gazdáját, addig náluk marad. Unokatestvérem pedig folyton nemtetszését fejezi ki, volt hogy belerúgott szegény kutyába. Én akkor annyira felidegesítettem magam, hogy elmondtam neki, hogy ez nem normális, ahogy viselkedik, a kutya semmit nem tett. Ő pedig csak röhögött és otthagyott. A szülei pedig csak elintézték egy "ne bántsd" mondattal. Sőt, még én voltam a rossz.

Amúgy az osztálytársaival is hasonlóan viselkedik. Nem egyszer volt olyan, hogy verekedett és beszólogatott nekik.


Most komolyan hogy képes valaki így viselkedni? :/


2016. máj. 7. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Azt nem tudhatjuk, hogy ő később milyen ember lesz, de alapvetően 14 éves koruk után még jó sokat szoktak változni az emberek. Szerintem neked nem kellene foglalkoznod az ő viselkedésével.
2016. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%
Lehet belőle még jó ember de szerintem hanyagold ezt a gyereket jó hogy a unokatestvéred de ha ez a reakciója ha megmondod a véleményedet ami teljesen igaz volt most meg gondolom szülei sosem szólnak rá azért ilyen
2016. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Egy jó verés kéne neki vascsővel meg párn nap éheztetés
2016. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, lehet még normális ember.

Ez lehet, hogy csak egy ilyen rossz korszak. Ezért még nem kell örökre leírni.

2016. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!