Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnal miert csinalja...

Mit gondolnal miert csinalja ezt a ferjed? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

En 29 eves no vagyok, o 35 eves. Mas nemzetiseguek vagyunk, de mindketten europaiak, kb 10 eve ismerjuk egymast.


Gyakorlatilag a hazassag masnapjatol megszunt a szex kozottunk (6 eve vagyunk hazasok). OK ra nagyon nincs. Nem akarok dicsekedni, de kulsore biztos, hogy semmi gond velem, mindig 50 kg voltam, emellett formas, noies. 1 ujjamra 10 pasi is akadna. Lehet hihetetlen, de 1x sem csaltam meg. Azt bevallom, hogy gondoltam mar ra nem 1x, de ez inkabb csak a szex hianya miatt van. Ami a legfurcsabb az az, hogy mintha csak egyre jobban kotodnek hozza.


Tudom, nagyon sokan felzizzentek, hogy mit keresek meg mellette? Nekem senkim sincs, gyakorlatilag o a csaladom, de ha lenne, akkor se biztos, hogy eltudnam hagyni. Igen, gyenge vagyok, de foleg mert o is elbizonytalanit. Kedves velem, olelget, puszilgat, mindent megkapok tole a szexen kivul.


Sokszor felhoztam neki, de ilyenkor csak ideges lesz, hogy miert vadaskodom, egyszeruen csak faradt. De folyton ez a kifogasa. Gondoltam mar arra, hogy van valakije, de akkor miert nem akarja bevallani, ha mar rakerdeztem annyiszor? Ha ennyi ideje lenne valakije, akkor miert ne akarna mar vele elni? Illetve, akkor erzelmileg is megvaltozna a kapcsolata felem,nem? Vegso elkeseredesemben mar arra is gondoltam, hogy meleg, de ennyi erovel, akar beteg is lehet.


Probaltam mar megoldani, azt is felajanlottam menjunk el egyutt orvoshoz, ha tenyleg csak a faradtsagtol, de minden ilyesmitol elzarkozik. Egyebkent rengeteget sportol- mondjuk akkor en is ott vagyok, szinte mindent egyutt csinalunk-egeszsegesnek tunik, legalabbis nekem, laikusnak.


2016. máj. 30. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
90%

Három verzió jutott eszembe:


-meleg

-beteg

-van valakije


Az ilyennek oka van. Valahogy húzd ki belőle.

2016. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 anonim ***** válasza:
97%
Figyi, amíg nem tudod mi az oka ennek, ne bántsd, a férfiak elég érzékenyek ezen a téren. És nem mondom, hogy az lenne a normális, ha otthagynád, vagy megcsalnád. Tökre tisztellek emiatt :) Lehet, hogy nem elégedett magával (ott lenn, vagy a teljesítményével vagy észre vette, hogy gond van, és nem akar beégni) Jó lenne megtudni az okot.
2016. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 A kérdező kommentje:
Ez mar nem tegnap kezdodott, mint ahogy a szovegbol is kiderul. Lassan egyszeruen mar csak megszokom, hogy ez van es kesz. Viszont vannak ilyen idoszakok, mint most is, hogy nagyon elkeseredek, es ilyenkor probalok vele is tobbet beszelgetni errol. De nem akar megnyilni. Masrol viszont elbeszelgetunk, legyen az barmi. Es ami a legfurcsabb, hogy gyereket meg szeretne. Valni nem szeretne, pedig en mar azt is felajanlottam neki. Egy ilyen beszelgetes utan altalaban az van, hogy eltelik egy kis ido es elunk, ahogy mindigis elotte. Nem valtozik semmi.
2016. máj. 30. 16:39
 4/113 anonim ***** válasza:
87%
De miért pont a házasság után? Nem tudsz róla valamit ami nála ezt alapvetően befolyásolja? Ez még akár valami beteg szektára is utalhat. Én biztosan nem hagynám békén, amíg fel nem hoz egy normális okot. Onnantól lehet keresni megoldást, ha akar. Ha nem, abból hosszútávon sok jó nem sülhet ki...
2016. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
91%
99Szerintem is meleg. Vagy simán aszexualis
2016. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 A kérdező kommentje:
Az letezik, hogy 6 eve nem volt senkivel? Mert velem nem volt. Tudom, naivul hangzik, de nem vagyok kislany mar es ismerem ot. Es meg igy se tudom elkepzelni. Viszont tul sok esszeru magyarazat erre nem letezik. Annyira egyertelmunek tunik, megis total ellentmondasos ez az egesz.
2016. máj. 30. 16:41
 7/113 A kérdező kommentje:
Ezt en se ertem, hogy a hazassag elott meg minden szep es jo volt, aztan elvett es onnantol lett ez. Pedig valtozni semmi nem valtozott. Legalabbis nekem nem tunt fel.
2016. máj. 30. 16:42
 8/113 anonim ***** válasza:
43%

1. Valszeg buz1

2. Érdekből vett el, pl letelepedés, ilyesmi

3. Már nem kíván. Lehet hogy jól nézel ki, de attól még lehet rossz veled az ágyban, vagy legalábbis unalmas. Megcsinálni egy nőt meg tök fárasztó, pláne akkor, ha semmi izgalmas nincs benne.

2016. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 A kérdező kommentje:
En elek az o hazajaban, szoval erdek kizarva. Elozo nap meg 2x lefekudt velem, aztan masnapra mar unalmas lettem? Ennek nem fokozatosnak kellett volna lennie? Es ha unalmas voltam neki, akkor miert vett el?
2016. máj. 30. 16:44
 10/113 A kérdező kommentje:
Tudom, ezeket a kerdeseket neki kellene feltennem, de mar feltettem nem 1x.
2016. máj. 30. 16:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!