Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben elismernéte...

Ebben a helyzetben elismernétek hogy a férjeteknek volt igaza? Vagy egyáltalán mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szükségem volt egy jó tabletre a munkámhoz. A férjem mondott mindenféle műszaki adatokat meg márkákat, hogy mit érdemes venni. Én egy bordót néztem ki, de arra azt mondta, hogy játékszer. Én mégis azt vettem meg. De most meg nem tudom használni. Akadozik, lefagy, néha már legszívesebben falhoz vágnám. Hogy lehet ebből jól kijönni?

2015. ápr. 18. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánatot kellene kérni tőle, amiért teljesen figyelmen kívül hagytad az ő kompetens véleményét, tanácsát. Én elismerném, hogy neki volt igaza, és ezentúl kifejezetten kikérném a véleményét ilyen helyzetekben.
2015. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
99%
Talan egy zolddel jobban jartal volna.
2015. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Mit kell ebből akkora faksznit csinálni? Elég furcsa dolog, ha házastársként nincs köztetek olyan kötetlen és őszinte kapcsolat, hogy egyszerűen megmondd neki, hogy "igazad volt, mekkora hülye voltam, inkább hallgattam volna rád." Rég rossz, ha egy párkapcsolatban rivalizáltok.
2015. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha még garanciás, visszavinném vagy eladnám és megvenném azt, amelyik jobb.
2015. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen elismerném, bocsánatot kérnék. Alapból ha kikérted a véleményét, akkor miért nem hallgattál rá? Nem kell feltétlenül azt megvenni, amit ő mond, de ha számít neked a véleménye, akkor nyilván nem vettél volna olyat, amire azt mondja: játékszer.

Én ha valami elektronikai cuccot veszek, mindenképpen kikérem egy olyan ember véleményét, aki jobban ért ezekhez, és nem csak azt választom, ami külsőre nekem tetszik. Gondolom nem 15ezerért vetted, akkor meg főleg... Ilyen esetekben pedig nem a kinézet a lényeg, hanem hogy sokáig tudd használni, és természetesen működőképes legyen.

2015. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy azért kérted ki a tanácsát, mert ő jobban ért a témához.

Te döntöttél úgy, hogy nem hallgatsz rá.

Úgy jössz ki jól belőle, hogy elismered, hogy neki volt igaza, és ha újat veszel, akkor figyelembe veszed a tanácsát.

2015. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Vissza lehet még vinni kicserélni? Neten rendelted? Mert akkor tuti hogy van egy 14 napos garancia ahol indoklás nélkül visszaküldheted és az árát visszakapod.

Ha látsz esélyt rá hogy ki tudod cseréltetni egy zöldre akkor minél gyorsabban érdemes lépni. A férjednek csak annyit mondj el amit tapasztaltalsz! Ne azt hogy sz.r a gép, hanem hogy folyamatosan lefagy és cserbenhagy ennél és ennél a műveletnél. Szerinte mit tegyél hogy tudj vele dolgozni......

2015. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy elismerném. Ő is elismeri fordított esetben. Előfordul az ilyen. A tabletet próbáld meg kicseréltetni, ha nem sikerül, akkor add el. És következőre olyat vegyél, ami tényleg megfelelő.
2015. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, elismerném, ha már olyan buta voltam, hogy egy használati tárgyat a színe alapján választottam ki...
2015. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Minden szintuáciőban elismerem, hogy neki volt igaza, ha tényleg neki volt...


Nőként mondom, hogy tipikus nő..szín alapjan műszaki cikket, autőt csak nő választ szerintem.


Tabletre: úgyis kell rá tok, vagy elég hamar sérült lesz, ah tenyleg használod..tokot kell design alapján választani..


Ha tudnám eladnám, visszavinném a gepet.. De mindenkeppen lecserélnem, és hallgatnék annak a véleményére, aki kompetens a témában ( jelen esetben nálunk is férjem az..iPad-em is lett( már a 2.)nem kísérleteztem az androidos keszülékekkel, mert akkor mg nem voltak a jobbak, azőta pedig megszoktam az ios-t)


Régen rossz ha rivalizáltok, vagy nem mered a parod előtt vállalni a tévedésed...pedig titi lesz mindkettőtöknek még az évek folyamán.

2015. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!