Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 év körüli fiúk, veletek...

15-16 év körüli fiúk, veletek előfordult hogy az apátokat le kellett hogy fogjátok vagy anyukátok és apátok közé kellett állni azért hogy ne legyen verekedés?

Figyelt kérdés

Velem elég sűrűn a mai napig.

Apám velünk él de ki nem állhatom csak nem mutatom ki neki inkább jópofával mosolygok rá. Annyi szenvedést okozott már nekem anyámnak és kisebb testvéremnek hogy sokszor úgy érzem hogy tennem kell valamit az érdekében hogy takarodjon el a házból. Folyamatosan mártírkodik és nem veszi észre hogy ez nem jó nekünk, azt mondja vagy inkább ordítja hogy kikészítjük idegileg pedig ő teszi velünk.

Többször sírtam már miatta (ma is) hogy ezt teszi velünk de belefáradtam.

Muszáj voltam megkérdezni és leírni ezt mert úgy gondolom nem vagyok egyedül.

16/F



2016. jún. 1. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
haló, válás eszedbe jutott már anyukádnak? ha ver titeket fel lehet jelenteni és távoltartási végzést igényelni, velem soha nem fordult elő ilyesmi. szokott inni? lehet hogy amiatt ilyen, ne szóljatok hozzá se aztán ennyivel el lehet intézni
2016. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

voltak durva helyzetek egy sokadik durva helyzet után mentek szét...

nálunk nem csak verekedés volt, sokkal durvább volt az utolsó és emlékszem gyerekkoromból, hogy volt már hasonló anno...


23F

2016. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
100%
Igen, sajnos sok rossz apa, sok rossz család van, ez nem is olyan ritkaság. Csak persze az emberek nem szeretnek róla beszélni, ezért hiszik sokan, hogy kevés ilyen van.
2016. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Küldd el az apádat a francba
2017. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!