Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már veletek olyan, hogy például verekedés közben puncin rúgtak? Vagy esetleg beütöttétek valahová?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor kíváncsi lennék rá, hogy felér-e egy tökön rúgással. Van-e olyan hosszantartó fájdalom utána?

Előre is köszi a válaszokat.


2012. dec. 7. 21:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Szted van hasonlítási alapjuk? Agytröszt..
2012. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom milyen ha tôkôn rugnak de engem már rugtak puncin de kb. 5percig fájt utána elmult.
2012. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan. Honnan a fenéből kellene ezt tudnom?
2012. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Max hermafroditák tudnának erre válaszolni. De te meg tudnád mondani nekem fiúként milyen fájdalmas egy szülés?
2012. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Én torna gerendára estem pont úgy... Hopp.. nem tudom milyen az amikor tökön rúgják az ember lányát, de majd megszültem kb.
2012. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
84%
engem kb 2. rugtak tökön egy ideig rohadtul és fekszel a földön aztán felkelsz és azt mondom nem fájt tehát szerintem tökönrugás sokkal jobban
2012. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%
Én egyszer egy férfi biciklivel borultam és nagyon megütöttem a vázba. Istentelenül fájt még napokig. Már vagy 20 éve volt, de még nem felejtettem el.
2012. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
én mindig a biciklivázba ütöm be...nagyon fáj...de amióta cruiserem van, megoldódtak a gondok :D
2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

Jópár éve tesiórán a rúdon parádéztam és egy kicsit megcsúsztam és sikerült két láb közé vennem a szert :D Eléggé fájt, zsibbadt, azt hittem, megszülöm a méhemet.

Igazából nem tudom, hogy felér-e egy tökön rúgással, sohasem rúgtak tökön, valószínűleg a fizikai hiányosságaimnak tudható be.

Valahol olvastam, hogy egy nagyon-erős tökön rúgás felér azzal, mintha 160 gyereket szülnél, és 3200 csontodat törnéd egyszerre (összesen csak 206 csontod van) - nem tudom, ez mennyire igaz. Nekem kicsit valótlannak tűnik (ami azt illeti, elég valótlannak ).

21L

2012. dec. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
nem rúd, gerenda, bocsánat. :D ezek szerint azóta sokkban van az agyam, és nem tudom a tornaszer rendes nevét.
2012. dec. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!