Miben hibáztam?

Figyelt kérdés

Elakartam olvasni a CBA-s újságot, mert kíváncsi voltam, hogy mik vannak benne. A 2 éves kishúgom meg szokás szerint kikapta a kezemből és szét akarta szakítani. Én rászóltam, majd elvettem tőle, hogy elolvassam a maradék 1 oldalt. Közben a húgom rám mászott, elkezdett püfölni és csipdesni, de olyan szinten, hogy már üvöltöttem. Erre anyám elkezdett velem ordibálni, hogy fejezzem be, tőlem tanult mindent „a gyerek”, hülyén viselkedek és beküldött a szobámba. Most komolyan.. miben vagyok hibás?

xD



2015. szept. 13. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Anyád hülye, ha ezért téged hibáztat. Általában mindig a kisebbet pártolják. Sajnos semmit nem tudsz csinálni. :(
2015. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:c

Majd túlélem valahogy.

2015. szept. 13. 09:21
 3/6 Duenna ***** válasza:
26%

Talán nem üvöltened kellett volna, hanem nem megengedni, hogy a kétéves húgod rászokjon a csipkedésre és a püfölésre!

Most az áldozat szerepében tetszelegsz, ami egy felnőtt lány esetében nem illik, egy kétéves gyerekkel szemben. Ha nem ültél volna a kishúgod közelében, amikor olvasol, akkor nem kapta volna ki a kezedből az újságot, nem mászott volna rád, nem püfölt volna és nem csípett volna beléd. Te vagy a nagyobb, neked kellett volna okosabbnak lenni.

2015. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hagytam, hogy üssön. Üvölteni meg nem úgy üvöltöttem hogy rá, hanem a fájdalomtól reflex szerűen felordítottam. :D

Amúgy eleve ő a szobájában volt és meg a nappaliban. Csak mikor kijött, akkor ő észrevette az újságot és rögtön szét akarta tépni. c:

2015. szept. 13. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Itt egyedül anyád a hibás, hogy nem nevelte meg a gyerekét rendesen, és engedi neki a másik püfölését meg csipkedését. Amíg otthon laksz szokj hozzá, hogy mindig ez lesz. A kicsi az ártatlan mindenben, ő mindent csak lát másoktól, ő mindig a kis szegény lesz akit pártolni fog anyád mindig is. Ahol van kicsi, mindenhol így van.
2015. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Két éves. Ilyenkor szinte minden gyerekbe az ördög bújik, és ezt úgy hívjuk, dackorszak.

A lányomnak is voltak olyan megmozdulásai, hogy csak néztem (pl: vigyük haza a döglött madarat az út széléről)

Adok egy tippet: vedd elejét a hisztinek.

A saját példádra: ezeket az újságokat úgyis kupacban hordják. Adj neki egy másikat! "Nézd, ebben itt almák vannak!"

És mindjárt elejét vetted egy dühkitörésnek.

2015. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!