Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám sokszor meztelenül van...

Anyám sokszor meztelenül van itthon ami rám nézve nagyon kellemetlen, hogyan utaljak rá finoman, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Mikor így látom akkor próbálom minél jobban kerülni, főleg a szemkontaktust, mit mondjak neki, hogy ne jöjjek ki belőle kellemetlenül ? Legalább azt szeretném elérni, hogy ne akkor legyen így mikor én itthon vagyok
2016. jún. 3. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Kerek perec mondd meg neki, hogy téged zavar és kellemetlenül érzed magad, ha így van, hiányos öltözetben.

Mondjuk nem írtad, hogy hány éves vagy, de szerintem azért már egy 10 éves gyereket is akár zavarhat, bár gondolom, te ettől idősebb vagy.

2016. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Még jó, hogy kerülöd a szemkontaktust vele, mikor a tekinteted lejjebb kalandozik el!
2016. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
19%
Nemtom így kép nélkül nem lehet megmondani. :DDD
2016. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom fiu vagy, szólj neki,hogy huzzon már valamit magára,mert igy nem tudsz létezni a lakásban.Hány éves vagy?
2016. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg neki, hogy téged ez zavar


Hány éves vagy?

2016. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Járkálj te is pucéron egy vaskos erekcióval!
2016. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Hát, attól függ hogy hány éves az anyukád, hány éves vagy te ... de ha kielégíted szerintem felöltözik. :D Én örülnék neki ha lenne egy 30 -35 éves anyám, lol.
2016. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Jó neked
2016. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi gusztustalan, aberrált ember van itt...

Tök mindegy, hogy fiú vagy vagy lány, és az is, hogy hány éves vagy, ha zavar édesanyád viselkedése, mondd meg neki, hogy legyen szíves, öltözzön fel a jelenlétedben. Nem mindenkinek fér ez bele.

2016. jún. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Otthon van, úgy öltözik, ahogy neki jólesik. Nem is értem, hogy miért zavar ez téged, és milyen alapon akarod őt megváltoztatni.
2016. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!