Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy ne akarják, hogy itthon legyünk a barátommal? Kellemetlen

Figyelt kérdés

Általában náluk vagyunk,mert hatalmas a házuk,a szülei sosincsenek otthon és senki nem zavar minket.Nálunk meg folyton tele a ház,amúgy is alig férünk el és eddig kétszer volt itt a barátom,valaki 10 percenként nyitott be...

Ráadásul a legutóbb nagyon kellemetlen volt,mert apa elkezdett vele beszélgetni és kiselőadást tartott neki arról,hogy a gazdagok mennyi felesleges dolgot vesznek és hogy pl. a barátom is megkapta a méregdrága autóját,pesig semmi szüksége rá és ehhez hasonlókat mondott.Nagyon ciki volt,mert köztudott,hogy a barátom családja tehetős,ez látszik is rajta.

Ma mondta anya,hogy többet is lehetnénk itt,mert neki nem tetszik,hogy csak aludni járok haza,de ezt sem én,sem a barátom nem szeretnénk.


Mit mondjak,amivel lezárhatnánk ezt végleg?

(Én 16 éves vagyok,a barátom 17)


2013. nov. 12. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon gáz :D


semmit nem kell csinálnod, mond hogy jó, és ennyi

2013. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Iskolás vagy? Mondd, hogy tanultok együtt, és ott nagyobb a lehetőség a nyugodt tanuláshoz!

Időnként persze jelenjetek meg nálatok is, a barátod meg próbálja elviselni a családodat! Ilyen az, amikor két fiatal összejön, de el kell viselniük, meg kell szokniuk a párjuk teljesen más családi szokásait. Ha majd férjhez mégy egyszer, ez akkor is így lesz majd.

2013. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első mondta meg a tutit. Helyeselni lelkesen, aztán beleszarni. Egyébként én nagyon ki lennék bukva, ha bármi miatt is kritizálnák a páromat. Ha valami nem tetszik nekik, akkor nem kell nézni. Amit ti igen jól meg is oldottatok.
2013. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Pár alkalmat kibírhatnátok nálatok. Valószínűleg nem úgy gondolták őseid se, hogy azért hívd át, hogy kettesben műveljetek dolgokat - ezért is nyitogattak be. Mondjuk hívd át ebédre, közben beszélgessetek, szerintem a családod azt hiányolja, hogy ők is megismerhessék. Már legalábbis ez elég evidens dolog, ha komoly a kapcsolat.

És az is benne van, hogy a 16 éves lányát az ember még annyira nem szívesen tudja egy házban, kettesben a barátjával, még ha beletörődik is. De ha tényleg alig vagy otthon, és kizárod a szüleidet az egész kapcsolatból, akkor ne csodálkozz, ha ócsárolják a pasidat és utálni fogják, mert az ő szemükben úgy jön le, hogy miatta nem vagy sose otthon.

2013. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Minden normális szülőt zavarna, ha a 16 éves gyereke csak "aludni" járna haza. Elhiszem, hogy nagy a szerelem, de azért ti még mindig csak kamaszgyerekek vagytok, tudjátok már, hogy hol vannak a határok...

A szüleid helyében konkrétan nem engedném azt, hogy mindig ott legyél a srácnál, majd annak is eljön az ideje, de 16 évesen még OTTHON laksz, nem másnál.

2013. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónál a pont!
2013. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!