Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be itthon a...

Hogy mutassam be itthon a barátomat, ha apa ismeri és jóban van vele? Mennyire lesz kellemetlen?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfivel, aki idősebb nálam és a szüleimmel is viszonylag jóban van (ő 30 éves, én 17 vagyok).

Már volt közöttünk valami, de most újra együtt vagyunk és nem akarok többet titkolózni, bujkálni, hazudozni.


De hogy mutassam be itthon? Hívjam el, vagy előtte beszéljek róla?

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy nyugodt vacsoránk legyen, négyesben...



2014. júl. 24. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először mondd el, hogy mi a helyzet. Bemutatni meg nem kell, hiszen ismerik.
2014. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb beszélj róla.Ne érjen majd téged meglepetés utána.
2014. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Beszéld meg a szüleiddel. Ne a pasi előtt rendezzetek jelenetet.
2014. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, de ha nekem a 17 éves lányom egy 30 éves faszit mutatna be sírva fakadnék (szó szerint) és azon gondolkodnék hol rontottam el.


27/F

2014. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
ha az en 17 eves lanyom akarna hazaallitani egy 30 eves faszival, akkor megkernem hogy ne tegye.
2014. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Alapból gáz, ha egy 30-as csávó egy 17 évessel...

- önbizalomhiány

- gyerekesség

- valami nagyon félrement nála, amiért nem képes kapcsolatot alakítani egy korabelivel

- de úgyis csak a friss punci kell neki, hosszú távon kb. képtelenség a kapcsolat (vagy mert őneki lesz kicsi a lány, vagy a csaj jön rá, hogy éretlen a pasi - bár inkább utóbbi)


De ha a lányom lennél nagyon komolyan elbeszélgetnék veled, hogy mit látsz a pasiban (normális érveket, nem, hogy szép a szeme...), miért kell neked. Tiltani nem tiltanálak el (úgyis megoldjátok), de a házamba nem hozhatnád.

És a férfivel is, hogy mit akar a lányomtól a lyukán kívül - de esélyes, hogy kapásból kiröhögném, amiért ennyire életképtelen (barát nem barát).

2014. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez kicsit bonyolultabb annal, hogy van korkul. kozottunk, nem most jottunk ossze, csak ezelott nem mondtuk ki es nem is volt annyira hivatalos.

Szeret, ezt mar bebizonyitotta nekem.


Nem kell azzal jonni, hogy gyerekes, eretlen, vagy hogy nem lenne eselye korabelieknel. Mert volt kapcsolata mar korabrlivel, idosebb es fiatalabb novel is, nincs semmi problemaja.

2014. júl. 24. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
egy 17 éves kiscsajnak bebizonyítom hogy szeretem bármikor (akkor is ha utálom) mert bármit elhisznek... 27/F
2014. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem szavakkal bizonyitotta...
2014. júl. 24. 17:32
 10/13 anonim válasza:
Jahh biztos szépen néhett.
2014. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!