Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálnám tényleg a férjem...

Túlreagálnám tényleg a férjem viselkedését?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 3 kisgyerekünk van. 4 éves a legnagyobb szóval tényleg kicsik. Nagy családi házban lakunk. Férjem hszajön délután a munkából és kerti munkát végez vagy egyéb javításokat. Szóval dolgozik. Este hulla fáradtan vonszoljuk magunkat. Este tízkor, mikor mind alszik és jutna kis idő egymásra rendre arra megyek fel, hogy az anyjával skypol. Az anyós messze lakik és özvegy. Férjem szerint az3rt vsn erre szükség, mert az anyja egyedül ban nagyon. Ez évek óta így megy. Tegnap megkértem finoman, hogy beszéljen az anyjával nappal ne a mi idönkből vegye el rá az időt. Nagy balhé lett. Ő dolgozik nappal. Nem ér rá csak fél tízkor. Meg milyen idő? Én úgy is török sorozatot nézek este. Engem az zavar, hogy beszél az anyjával mindegy mikor, mondna Ő. De ez nem igaz. Tény, hogy nem kedvelem a mamát, de skypoljon csak vele. Engem az zavar, hogy nem érti meg hogy nem természezes az, hogy este fél tízkor, mikor jutna kis időnk egymásra akkor kell skypolni. Negyed órát, húsz percet beszélnek. Besokalltam. Elegem lett. Eljutottam arra a pontra, hogy nem csinálom ezt tovább! Főleg, hogy az egészből neki az jön le, hogy anyósgyűlölő szar alak vagyok...
2016. jún. 5. 07:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem az anyóssal, férjjel, vagy veled van baj, hanem az életetek megszervezésével. Agyonvállaltátok magatokat és most a házasságotok megy rá a hajtásra. Ideje elgondolkodni a változtatáson, hogyan lehetne magatokra és a házasságotokra több időt fordítani.
2016. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Ha dolgozik nappal, akkor nem számítógépezhet! Lehet, hogy neki ez is kikapcsolódás, mint neked a sorozatnézés. Negyedóra egyáltalán nem sok. Utána, ha akartok, akkor még van időtök egymásra is.
2016. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem veled van a baj.
2016. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
70%
Mndegy, mikor beszélne vele, belekötnél. Miért hatkor, nyírna inkább füvet. Miért nyolckor, segítsen inkább fürdetni. Miért vasárnap, pucolhatna sárgarépát a húsleveshez...
2016. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
36%
2: tuti idecsöpögteti mindjárt, hogy melóban is a gép mellett ül, megtehetné.
2016. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ezért tettem fel a kérdést. Akkor velem van a baj kívülállók szerint is...elvondoljodom akkor.
2016. jún. 5. 07:41
 7/38 anonim ***** válasza:
19%
Komolyan egy kérdés és idegenek (90% troll) véleménye kellett ehhez a felismeréshez, ami ráadásul messze nem kezeli az igazi problémát?
2016. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Nekem 2 kisgyerekem van, es teljesen egyetértek Veled.

Minden perc számít este, mikor már keszek vagyunk, van hogy 5 perc alatt bealszunk, szóval az a negyed óra tényleg sok. Főleg mindennap?!?! Miért? Mar nem kisfiú a párod, hogy minden este be kellene számolni a napról. Anyósom is messze él, de max. Heti 1x beszél vele telon/ FB - on.

2016. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Én eddig úgy gondoltam, hogy az este legyen a miénk

. Nem sok az az egy ora míg fenn tudok maradni. Ezek szerint nagy kérés lenne tőle, hogy este nyolcig szakítson időt az anyjával való skypra? Ami az eddigieknek frl sem tűnt...minden nap van ez és harom gyerekes apáról van szó nem egy kisfiúról...

2016. jún. 5. 07:53
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Hadd találjam ki: pár hete nem volt szex...
2016. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!