Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenél megérteni az exférje...

Segitenél megérteni az exférjem viselkedését, gondolkodását?

Figyelt kérdés
Évek óta külön vagyunk már egy gyermekünk van. Magamról annyit hogy a saját lakásomban élünk a gyerekkel,tehát nem vagyok rászorulva szerencsére a volt férjem segitségére,ezt azért jegyzem meg hogy ne legyen félreértés,nem hivogatom és nem kérem meg semmilyen segitségre.. A viselkedése a következő: szinte naponta telefonál,minden apró-cseprő dologgal. Kikéri a véleményem sőt várja hogy megmondjam mit csináljon. Ha felidegesitik engem hiv és elpanaszolja ha rosszkedvű szintén. Folyamatosan céloz rá hogy jönne hozzánk a gyereket látni,persze a láthatás az rendben van többször is elviszi mint a szokásos felállásnál,én ebből nem csinálok problémát. Közös gyerek nem zárom ki az apját az életéből. Ha felugrik van hogy puszit ad az arcomra vagy volt hogy a számra esetleg megölel többször is. Ilyenkor csak pislogok mert nem bátoritom soha és nem is célzok rá hogy vágynék erre. Volt hogy én vittem el a gyereket a láthatásra hozzá,erre beszól hogy ugye én is ott alszom? persze nem aludtam ott,tartom a három lépés távolságot,de ő mintha ezt nem venné figyelembe. Többször elmondtam már neki hogy ezt hagyjuk abba és ne engem hivogasson mindennel ne velem számoljon ha bármi van de hát mintha a falnak beszélnék. A multkor akciósan tudott parfümöt venni magának és hozott nekem is 2 üveggel. Mikulásra és karácsonyra is kaptam tőle egy kis apróságot ,persze még házasok voltunk nem vett semmit, passz... nem tudom hova tenni. Oké ne legyünk haragba nincs szándékomban,de ez akkor is érdekes. Amióta külön vagyunk volt nekem és neki is kapcsolata. Az enyém egy évig tartott csak sajnos,de akkor is hallottam sokszor vissza hogy nem illik hozzám,ki a fene ez a majom,meg sok ismerőse aki látott minket együtt azt mondta neki hogy milyen pasit fogtam ki milyen ronda stb. Az ő volt nőjét meg többször emlegeti nekem hogy micsoda egy ordas k.... hogy megbánta amiért vele volt...elmondtam neki hogy nem érdekel,semmi közöm hozzá kivel van max a gyerekkel jól bánjon a nő ha lesz párja. Kérdezni szokta van e valakim,amihez persze köze nincs és ezt el is mondtam neki nem egyszer.ilyenkor azt mondja nem is érdekli csak ugy kérdezte. Közös nyaralást tervez illetve ide fog költözni a szomszédba,itt van lakása és már arról beszél hogy majd ő főz mi meg megyünk a gyerekkel át és hasonlók. Ez kész röhej amit csinál. Nem egyszer elküldtem már ezek miatt a búsba de kb 2 napig tart aztán kezdi elölről a b*romságokat. Nagyon kezdem unni.Kapuzárási pánikja van vagy mi?
2015. jan. 16. 20:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Valahol ez azért tetszik neked!Az én exem is ezt csinálta,de én úgy állítottam le,hogy azóta eszébe se jut közeledni!
2015. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy inkább idegesit. :( Amikor munkahelyemen volt hogy óránként hivott nagyon dühös voltam. Te mit csináltál az exeddel első?
2015. jan. 16. 20:14
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem hinné, hogy van még remény, nem futna utánad. Gondolom, mint a legtöbb ember, neked is jól esik, ha tetszel, úgyhogy ha le is állítod olykor, nem elég határozottan ahhoz, hogy abbahagyja. Ha ez valóban kényelmetlen lenne számodra, nem hagynád évekig, hogy körüludvaroljon.
2015. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Mellesleg, ha idegesít: nem kell felvenni a telefont és találkozni vele, csak akkor, amikor neked is kedved van hozzá.
2015. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Segítek. Szeret téged. És ezért hiányzol neki.

Nem kapuzárás - az nálad lehet.

2015. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
8%

MOSTANTÓL NEM OLVASOM EL ANNAK A KÉRDÉSÉT,

AKI KÉRDÉS HELYETT REGÉNYT ÍR!!!

2015. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Elég határozott vagyok szóval igencsak szépen ki lett osztva és nem tetszik amit csinál,nagyon nem ha rajtam múlna sosem találkoznánk többet. Undoritó embernek tartom.
2015. jan. 16. 20:22
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Miért undorító? Mit tett?
2015. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló nincs kapuzárásim attól még messze vagyok,és nem szeret hála istennek.Csak önmagát szereti,végtelenül önző ember. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. jan. 16. 20:25
 10/33 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: Ugyanabban a ruhában jár ha kell hetekig,a cipő már leszakad róla,és állandóan fingik mindenki orra alá plusz a tökét vakarja percenként. Nem tudom miért lett ilyen igénytelen önmagával szemben de ne is nekem kelljen már ezzel foglalkoznom. Találkozott valaki közületek olyan emberrel aki kb letojja magasról mi bajod van? hiába mondom el neki mi a gond alkalmi süket lesz olyankor. Engem szétvet a méreg ő meg csak pislog ártatlanul.
2015. jan. 16. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!