Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mehetnék el innen...

Hogyan mehetnék el innen intézetbe? 16/l

Figyelt kérdés

Kérem a kezelőket hogy ne töröljék le ezt a kérdést!

16 éves vagyok az iskolát ott hagytam mert nem tudtam jarni, sosincs mit enni , ebből ki indulva iskolába is meghaltam volna ehen. Bérletet nem vettek volna, ruhákat nem vesznek nekem, nem engednek fürödni mert hogy en nem járok sehova en ne tisztalkodjak ezt mondjak. Fizeteskor toltott kaposzta a honap tobbi napján ha esetleg foznek akkor paprikaskrumpli. Ha en nem takaritok megesz minket a kosz.

Ha szólok valamit jonnek nekem, es zavarnak. Azt akarják hogy r**banc legyek es utalgatnak ra hogy aljak ki a sarokra ha penz kell, mivel ok nem fognak engem eltartani.

Amugy sokszor volt mar nalunk a rendorseg mert az apam alkoholista es volt mar a gyamugy is de persze akkor élő adtak a jo szulot 😂😂😂

Mar banom hogy akkor nem találtam ki a gyamugyos asszonynak aki itt volt.

Mit tegyek?

Ha lepek úgyis megvernek engem és ha még el se kerulok innen akkor nekem vegem van utána...

Nem tudom mit tegyek.

Van 3 tesom az egyik még csak 12 éves,ha engem elvisznek intezetbe őt is?

Ő nem akar amúgy jonni

De en mindenféleképpen el akarok innen menni

Kérlek ne töröljetek a kérdést!!!!

Segítsetek nekem

Borsodi vagyok


2016. jún. 8. 14:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
En itt a faluba senkitol se kerek segitseget az biztos. Rokonok kizarva nem erdejelbek es messze van mindegyik. Valami borsodi segíthetne nekem! Nagyon megköszönték. Amugy par perce is nekem jott az anyam ... en ezt nem bírom tovább.
2016. jún. 8. 15:16
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha utazni nem tudsz akkor hívd fel vagy írj emailt a gyámügyeseknek. [link]


Itt megtalálod az elérhetőségeiket.

2016. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tényleg!!! Lehet hogy írok nekik csak félek a következményektől
2016. jún. 8. 15:27
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, mindenképpen el akarsz menni innét. Így más választásod nincs, mint az, hogy kitálalsz a gyámügyesnek.

Nagy bátorság kell hozzá, de egyszer meg kell tenni. Mindent írj le a levélben, azt is,a mit itt nem mertél vagy akartál, és azt is írd meg, hogy félsz a következményektől, és nem szeretnéd, ha a szüleid megtudnák, hogy te kezdeményeztél.

Nincs tapasztalatom ilyen ügyekkel kapcsolatban, de azt gondolom, hogy egy gyámügyes, aki a gyerek érdekeit védi, nem tenne ki téged az otthoni terrornak azzal, hogy elárul.

2016. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
de amúgy hogyhogy van netetek, ha még buszjegyre meg kajára sem telik?
2016. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
vigyázzatok kamu!!!!!!!!
2016. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
menj visza a suliba ott legalább ebédet kapsz és ott a tanárok segithetnek
2016. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!