Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az Ibolya névről?...

Mit gondolsz az Ibolya névről? Mennyire zavar, ha nem tetszik valaki neve?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt egy nagyon kedves Ibolya ismerősöm, Ibolykának hívtam. Nem tetszett ez a név,de miatta szebbnek tartom Mostmár. 😊 A személyiséget nézem inkább,nem a nevet.
2016. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
52%
Engem zavar ha valakinek olyan neve van ami számomra nem jön be(csak azok a nevek amikhez valami rosszat tudok csatolni és így mindig eszembe jutnak)A barátnőmnek is olyan neve volt és kitaláltunk neki egy bece nevet és úgy szólítottam mindig 18/f
2016. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavar, bar hiszek a "nev kotelez"-ben.
2016. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
utonevem géza..na az az extragáz..mikor behivnak valami várobol hangosan és sokan vannak:))
2016. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem tetszik, ahogy a többi beszélő név sem.

Nem zavar, ha valakinek olyan neve van, ami nem tetszik.

2016. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nevekkel semmi bajom, de sokan túlzásokba esnek, és idétlenebbnél idétlenebb neveket adnak szegény gyereknek, hogy minél egyedibb legyen, és szegény nagyszülő fél év alatt sem tudja megtanulni az unokája nevét. Na, az gáz.

Amúgy meg nem szoktam ilyeneken gondolkodni, tehát teljesen természetesnek veszem egy ember nevét.

2016. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem tetszik. Ok sok igénytelen nőt meg utszéli prostit hìvnak ìgy bàr az utóbbi az előbbi részhalmaza. Tisztelet a kivételnek!
2016. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik, szerintem egy kislanynak aranyos, de egy negyvenes nonek vagy nagymamanak is jol all. Vagy legalabbis jobban, mint mikor egy Malna vagy Dzsenifer lesz 70 eves. Aki ilyesmi nevet ad a gyerekenek, az belegondol, hogy kesobb is viselnie kell neki? Ami 5 evesen cuki, nem biztos, hogy felnottkorban is olyan vagany lesz.
2016. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Viola jobban hangzik -

Mondd neki, h Ibus

2016. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Ekkora baromsagot se hallottam hogy valakit a neve keresztneve alapjan megitelni, mindjart lefosom a bokamat..
2016. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!