Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az Ibolya névről?...

Mit gondolsz az Ibolya névről? Mennyire zavar, ha nem tetszik valaki neve?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 08:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Semmit ,normális,átlagos név. Bár nem tartozik a kedvenceim közé,de én még mindig jobban preferálnék egy ibolyát mint egy Sánelt ,Dzsásztint,vagy éppen valamilyen ősmagyaroskodó borzadványt,ha a saját gyerekemről lenne szó.

Én a nevekkel úgy vagyok,hogy nem ezzel kell kitűnni a tömegből ,és egy életre megkeseríteni a gyerek mindennapjait azért mert nekem feltűnési viszketegségem van .


Természetesen nem a keresztneve alapján ítélek meg valakit,így nem is zavar ha nem tetszik .

2016. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mint páran irták, de nem ilyen konkrétan, bizonyos nevek bizonyos szülöket jellemeznek. Persze egy gyerek se tehet a szüleiröl, de ha vezetéknév keresztnév gáz akkor már mutatja az illető milyen körülmények közt nőtt fel. a jó módu de negativ vezetéknevü családok normálisabb keresztnevet adnak a gyereknek mint a nagyon lecsuszott megélhetési alkeszek.
2016. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon csinos csaj, akit szintén Ibolyának hívtak.

Sokan szerették volna alulról szagolni az Ibolyát.

:)

2016. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 as ez ott van :))
2016. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Öreges,fiatal lányt nem ismerek,csak idősebb nőket ilyen névvel.
2016. jún. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!