Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért zavar sok hetero pasit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok hetero pasit, ha tetszik egy melegnek?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, amikor a meleg nyomul, csak arról, amikor a hetero szimplán csak tetszik a melegnek. De sok hetero már ettől is ideges. De miért?

2016. máj. 1. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem speciel anno sem zavart, nézd meg ezt az országot, tiszta begyöpesedettek ha a a meleg témáról van szó.
2016. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert a hetero saját magától fél, hogy esetleg elcsábul és ez nem egyezik a magára erőltetett önképével.
2016. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értem miért. Volt osztálytárs, nagyon jó pasi, hetero, megmondtam neki, hogy tetszik nekem nagyon és erre ő cukinak nevezett engem.:D És csak annyit mondott, hogy tudja, látja rajtam, de ő a lányokat szereti. És volt is van is barátnője. Én még sosem találkoztam olyannak, akit ez zavar. Én is tetszek sok lánynak, volt, hogy nyomultak is, de mégsem találok benne semmi undorítót. 20f/m.

Szerintem ez az idősebb korosztályra jellemző.

2016. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert én nem vagyok az és zavar a vonzódása. Nem értem ezen mit kell magyarázni. Egy 15 éves lányt miért zavar ha tetszik egy 60 éves nagypapának?
2016. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Engem is zavar, bár rájöttem, hogy talán azért is, mert ha úgy lenne lehet hagynám, hogy orálisan kielégítsen és akkor már megdőlne a magamról alkotott kép...
2016. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

utolsó, ha ezen aggódsz, akkor lehet, hogy nem tiszta a magadról alkotott kép és rejtegetsz valamit. egy hetero tisztában van saját magával.

plussz, ha hagyod magad leszopni, attól még lehetsz hetero, de az nem normális, hogy ezen aggódsz.

2016. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha a 60 áves papa nem zaklatja a 15 éves lányt és nem festi le költőien, hogy mit tenne vele, akkor a 15 éves lány ellenszenvét sem értem.


Ha a hetero bizonytalan önmagában, azt értem, de ugye ezt senki nem fogja magának bevallani.

2016. máj. 1. 17:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose volt ilyen alkalmam. Bar attol fugg. Ha ez a tv ben imitalt jaj cukikam, mucuska meleg, vagy normalis srac, aki meleg.

Ha az utobbi, akkor lehet meg orulnek is. Nem akarnek semmit, de azert eszrevenne valamit rajtam, ami mondjuk nekem nem tetszik, vagy valami. Semmi gaz nincs benne ha normalisan kozli.

2016. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem eléggé bizarr..
2016. máj. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Amiért a legtöbb hetero utálja a melegeket mert félnek, hogy úgy bánnának velük mint a heteró férfiak a nőkkel...
2016. máj. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!