Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb a felnőttkorod mint a...

Jobb a felnőttkorod mint a gyerekkorod?

Figyelt kérdés
sokszor hallom,hogy valaki alig várja,hogy felnőjön,és új életet kezdjen valahol máshol.Az a kérdésem hogy ezek az emberek tényleg boldogabbak,mint anno tiniként-gyerekként voltak?vagy visszasírják még a gyerekkort,akármennyire is nehéz volt?( félreértés ne essék,nem azért kérdezem,mert turkálni akarok a magánéletbe,csak érdekel a dolog)
2010. ápr. 12. 19:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
N E M !!!!!
2010. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok boldogabb felnőttként, mint gyerekként voltam...
2010. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
nem
2010. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
igaz hogy még nem vagyok "teljesen" felnőtt, de én a munkában sokkal jobban érzem magam, mint anno suliban, sztem azért, mert jobb a közösség
2010. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Legalábbis 15-18 között volt a legjobb így visszagondolva.
2010. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen lennék megint 19-20 éves,amikor még csak életkor szempontjából voltam felnőtt,de más értelemben még nem,és nem voltak olyan gondjaim,mint most!
2010. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

nekem sokkal jobb most


5 és 7 éves korom között váltak anyámék,rajtam ment a vita,nagyimhoz költöztünk,aki ha nem volt pénz (az sose volt elég),akkor röpitett konyhaasztaltol kezdve kisbaltáig mindent amit ért...utána meg végignézhettem,hogy anyám belemenekül egy olyan házasságba,ahol sosem lesz boldog,mert menekülésből tette,nem szerelemből...sosem kaptam meg amire vágytam,bár mondani se mertem,tudtam h nincs rávaló,örülni kellett ha van kenyér...mig más gyerek évente kapott uj szgépet,én közelről se láttam 14 éves koromig,16 évesen végigdolgoztam a nyarat 12 órázva mig megvettem,ma is ezt használom,erre büszke is vagyok


ma sokkal jobb,elköltöztem,anyagilag jol állok,van párom aki imád,és a kilométerek a családi kapcsolatokat is megoldották...

sose fogom hagyni hogy ha gyerekem lesz,olyan gyerekkora legyen mint nekem volt...

22/L

2010. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jobb és vannak rosszabb dolgok is. Sajnos a jobbak nem sokkal jobbak, a rosszabbak viszont sokkal rosszabbak. Összességében jobb volt gyerekként.
2010. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobb felnottkent, mint gyerekkent volt, pedig nem volt rossz gyerekkorom, bar eleg maganyos voltam. Most mar nem vagyok maganyos es bar sokkal tobb a felelossegem, sokkal magabiztosabb vagyok es sokkal tobb a sikerelmenyem is, mert tobb feladatot kell megoldanom.
2010. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én visszasírom a gyerekkoromat....utálok felnőtt lenni, pedig én is alig vártam... 42/nö
2010. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!