Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Magamra maradtam 27 hetesen és borzalmasan érzem magam. Fontosabbnak tartja a barátokat és a csavargást. Én csak Sírok és sírok. Mi a megoldás? Hogyan tudnám enyhíteni ezt a belső fájdalmat. Negatív hozzá szólok kíméljenek.

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 13:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
5%

27 éves felnöt ember vagy

nem kel otthon ülni és sirni kapd össze magad és te is meny el valahova

2016. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

" 27 hetesen"

Sztem 27 hetes terhes és nem 27 éves...

2016. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%
Na ez az! De vajon hány éves lehet a hölgyemény?
2016. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem, mit befolyásolna a kora.
2016. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Haza költöztem a szüleimhez. Nála laktam. Már nem dolgozom. Nem akartam anyám nyakára költözni de ezt kellett sajnos tenném mert nem türelem el azt hogy egy telefon és már ugrik is. Engem meg folyton magamra hagy nem segít semit csak engem ugrált ha otthon is van. Kezét is emelt rám így terhesen. Sőt még a gyereket sem akarja már elismerni hogy az övé. Olyan baráta lettek akik füvetnek és drogoznak. Idegileg kivagyok, míg vele voltam akkor is és most is. Amikor megismerkedtünk nem volt ilyen úgy kb 1 évig.már most lessz szeptemberben a 3.éve hogy együtt voltunk. Elesettek érzem magam. Teljesen. Nem tudom hogy a szeretet vagy a megszokás miatt ilyen nehéz ez az egész. Persze az is h egyedül kell nevelnem és megteremteni mindent. Most úgy érzem nem fog menni.
2016. jún. 17. 16:50
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Megoldás? Pereld majd gyerektartásért, és készülj arra, hogy egyedül neveled, amíg találsz valakit párodnak.
2016. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Fejben tudom mit kell tennem. De a szívem akkor is fáj. Boldog családot akartam. Nem ilyen életét.
2016. jún. 17. 17:10
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Lehet még boldog családod! Bármikor foghatsz magadnak egy normális pasit, persze most nagyon nehéz, de menni fog! Gyűjts egy kis energiát magadnak, erős nő vagy te csak most betelt bálad a pohár, ez érthető. Menni fog ez, hidd el, hogy meg tudod csinálni!
2016. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Miert vallaltal gyereket egy ilyen embertol ???
2016. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Bármikor foghatsz magadnak egy normális pasit"

Na persze. Ha független fiatal lányként is csak egy ilyen jutott neki, akkor majd gyerekkel nehezítve a pályát biztos sorban fognak állni érte a normális férfiak, akiknek minden vágyuk egy harminc felé közeledő leányanyát "megmenteni" az anyukája házából.

2016. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!