Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, hogy a párom...

Mi tévő legyek, hogy a párom családjával megjavuljon a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

A párom szüleivel és testvéreivel megromlott a kapcsolatom. A párommal régóta együtt vagyunk, azonban volt egy kisebb szünet a kapcsolatunkban (az államvizsgával járó stressz miatt). Azóta a családja szemében nem kívánatos személy vagyok és bántó dolgokat mondanak a páromnak és a szüleimnek rólam.

A párom kitart mellettem, de látom rajta, hogy neki is rossz, hogy így viszonyulnak hozzám.


Mi tévő legyek? Bánt, hogy így alakult, hogy nincs egy összetartó családi kapcsolat.



2016. jún. 17. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsga miatt szünetet tartani? Én is furán néznék. Eszembe sem jutna szünetet tartani semmi miatt, ha igazán szeretek valakit. Ezért néznek rád furcsán.
2016. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én államvizsgáztam, nem a párom. A sok tanulás lekötötte minden figyelmemet és sok stresszel járt a felkészülés. A párom döntött úgy, hogy szünetet tart.
2016. jún. 17. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Miket mondanak rólad? Szerintem veszett fejsze.
2016. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!