Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy volt barátommal álmodtam...

Egy volt barátommal álmodtam az éjjel. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Álmomban nagyon szerettük egymást és csókolóztunk. Ölelgettük egymást és mindeketten beismertük, hogy nem vagyunk boldogok a házastársunkkal. MAjd felébredtem és azóta is ezen gondolkozom, miért álmodtam ilyet? Hisz évek óta, több mint 9 éve nem is nagyon találkoztunk egymással. Neki felesége van, nekem férjem és egy kisgyerekünk. Viszont most ezen rágódok, hogy mennyivel másabb életem lehetett volna mellette, lehet boldog lennék, mert a férjemmel nem vagyok az. Nagyon megromlott a házasságunk, minden nekifutás csődöt mond, hogy megmentsük a kapcsolatunkat. Viszont erre a srácra eddig nem is gondoltam. Megnéztem iwiw-en és láttam felesége lett azóta. Nagy szerelem volt, nem is értem végül miért is szakítottunk.

A gyermekemet imádom, és próbáljuk a házasságunkat menteni, ha még lehet. Bár az érzéseim már nagyon langyosak a férjem felé. Lehet ezért álmodtam ilyet, mert vágyok a szerelemre és a férjemnél ezt már nem találom? Olyan hülyének érzem magam, úgy felkavart ez az egész.


2010. ápr. 13. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát csakis azért álmodhattad ezt, mert nem vagy boldog a jelenlegi kapcsolatodban és ez nyomaszt téged nap mint nap, és éjjel törik ki a "boldogságod".
2010. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


"A gyermekemet imádom, és próbáljuk a házasságunkat menteni, ha még lehet. Bár az érzéseim már nagyon langyosak a férjem felé. Lehet ezért álmodtam ilyet, mert vágyok a szerelemre és a férjemnél ezt már nem találom?"


Mi a kérdés? meg is válaszoltad magadnak:) Csak egyre figyelj, hogy nagy felindulásodban a volt párod életét ne dúld fel, mert lehet hogy ő nagyon is szerelmes a feleségébe...

2010. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az álom még nem feltétlenül jelenti azt,hogy konkrétan rá vágysz,vagy ő hiányzik.Ez jelképezheti azt,hogy valami hiányzik az életedből,és hogy nem boldog a házasságod.Így vágysz valami újra,valami másra.Az újat,a mást pedig álmodban ez a személy szimbolizálja,talán azért,mert egykor kötődtél hozzá.
2010. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez akkora butaság, én pont tegnap álmodtam a volt barátomról, ő volt az első nagy szerelem az életemben. Álmomban újra együtt voltunk és jó volt minden. De ennyi. Mert reggel felkeltem és megsimogattam a pocimat, ugyanis most várom az első gyerekemet attól a férfitól, aki nekem a nagy Ő.
2010. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem jelent. Ne tulajdoníts neki nagyobb jelentőséget, mit ami van.

Inkább próbáld megbeszélni a férjeddel, hogy mire vágynál. Sokkal több értelme lenne, legfőképpen, ha ő is meg akarja menteni a házasságotokat.


Közös programok kellenének, gyerek nélkül.

2010. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valódi problémáról van szó, akkor már ezt az álmodat is gyerekjáték lenne saját magadnak értelmezned...

Ki az, aki az álmai mások (pláne GYÍK)általi értelmezéséből von le alapvető következtetéseket az életéhez?

2010. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!