Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátommal álmodtam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal álmodtam. Szerintetek jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy újra összejöttem a volt a barátommal, de megint szakítottunk. A szakítás oka álmomban az volt, hogy rájöttünk, nem illünk össze, hiába szeretjük egymást. Én vissza szeretném őt kapni, de nem tudom, hogy ő akarja-e. Kb 4 hete szakítottunk, de pár napja megint írt nekem egy üzenetet (csak megkérdezte hogy vagyok és kicsit beszélgettünk, de elég kelletlenül válaszolgattam neki, és ezt lehet, érezte is), és amikor találkozunk ugyanúgy néz rám, mint amikor még együtt voltunk. Jelenthet valamit ez az álom ilyen háttérrel a valóságban, vagy csak a vágyaim és félelmeim kifejeződése?
2011. jún. 4. 14:30
 1/9 fibbrizzo ***** válasza:
100%
azt hogy még mindig szereted .Az álmok az elzárt tudatalattit mutatják ,hogy mire vágysz .Sajnos és is szakitottam a barátnömmel már egy éve de még mindig álmodok néha vele ,azért mert még szeretem és igy lessz még jo ideig .
2011. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyit jelent, hogy szereted.

Az agy minden beteg eltemetett titkodat ismeri, és ezt néha végig kell nézned...

2011. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos én pont most éjszaka álmodtam a volt barátnőmmel.

Több mint 1 éve lett vége, és álmomban újra összejöttünk.

Mindent megbocsájtottam neki. Egy nagy kiránduláson voltunk, a vicc, hogy még arra is emlékszem hol volt.

Egy olyan helyen ahol közösen sosem voltunk.

2011. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

14:44 vagyok bocsánat véletvenül elküldtem, de még folytatom...

Szóval láttam szemeit, tényleg valóságos volt.

Azt mondtam neki, hogy ezt a napot nem felejtem el.

Augusztus 1 volt. Talán 2011?


Nem tudom mit jelenthet a te álmod, sőt az enyémet sem tudom, de igen megrázó volt. Főleg, hogy 1 éve nem is találkoztam vele.

2011. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kár az álmokról okoskodni.elzárt tudatalatti?én egyszer azt álmodtam hogy olyasmit eszek jóízűen amit a valóságban utálok mégsem hiszem hogy tudatalatt arra az ételre vágynék.

az álom annyiban fantasztikus hogy elhiteti velem az agyam hogy valóság az egész.többször volt hogy azt álmodtam szexelek és akkor tényleg olyan jó érzés volt mint amilyen ébren valós körülmények közt.kvázi egy bizonyíték nekem hogy a túlvilágon nem is kell feltétlenül nemiszerv hogy jól érezzük magunkat.

nekem az egyik legdurvább álmom az volt mikor a temetőben láttam a saját sírkövemet de mikor megnéztem volna rajta az évszámot hirtelen felébredtem

2011. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt hogy kívánja a sunád...
2011. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az álmok emlékekböl, megtapasztalt, ismert dolgokból és olyanokból állnak össze amik éppen foglalkoztatnak.

A jelentésüket csak te magad tudhatod, mindenkinek mást jelent minden apró jel.

Ebböl amit leírtál elég valószínüen látszik, hogy hiányzik neked, de nem vagy elég biztos benne, hogy mi lenne ha...


A jövöt nem fogja senki megálmodni, szóval csak rajtad múlik, hogy hogyan viszonyulsz a sráchoz. :)

2011. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) (továbbinak is örülnék, ha valakinek van még valami véleménye)
2011. jún. 4. 15:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is másfél hónapja szakitott az exem,és azóta minden éjszaka vele álmodtam.De mindig már teljesen kiboritott.Arról,hogy kibékülünk,gyönyörü volt.

Amúgy ő dobott,azóta nem is beszéltünk,egész tegnappelöttig amikor összefutottunk.És mondta,hogy kiboritó de azóta minden éjszaka velem álmodik arról,hogy kibékülünk.Akkor vallottam be neki,hogy én is ugyanezt álmodom.

Aztán elváltunk,még aznap este találkára hivott,úgy jöttünk újra össze,mint ahogy megálmodtam,kettesbe,elhagyott helyen,fekszünk a fübe az éjszakába,nézzük a gyönyörü csillagos eget fölém hajol és megcsókol.=)

Amúgy nekem kiskorom óta rengeteg álmom vált be,olyanok amik amúgy tök hihetetlennek tüntek.

Szóval fogalmam sincs,mit gondoljak az álmokról,nagyon furcsák tudnak lenni=)

2011. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!