Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a szüleimet...

Hogyan tudnám a szüleimet rávenni, hogy engedjenek el a Sziget Fesztiválra, hogy egyetlen egy koncertet megleshessek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd el őket :D Egyébként mennyi idős vagy ?
2010. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szesze válasza:

1. hány éves vagy?

2. Mi a nemed?

3. Milyen beállítottságúak a szüleid általában? Nagyon szigorúak, vagy meggyőzhetők?

4. Miért nem akarnak engedni?

2010. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal nem engednek?
2010. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném azt is, hogy milyen a szociális hátteretek. Csupán egy nap ezen a fesztiválon 12ezer Ft. Nem biztos, hogy a szüleid pont erre szeretnék elszórni.
2010. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt mi honnan tudjuk??? Bocs, nem szemétkedni akarok, csak semmit nem tudunk. azt sem, hogy milyenek a szüleid, hány éves vagy, a pénzed meglenne-e rá csak az áldásukat kell kérned vagy a pénzüket is. Egyáltalán miből gondolod, hogy egy sima"anyuci, el szeretnék menni a sziget fesztre egy koncert erejéig a legjobb barátaimmal" nem lenne elég?

kicsit fejtsd ki légyszi.

2010. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
iron maiden? hívd el őket, jöjjenek ők is, ezt nem szabadna kihagyni.. :D (ahogy IDÉN a metallicát, a megadeth-et és a motörheadet, és a deep purple-t se lenne szabad. de hát hogy a rákba legyek milliomos....)
2010. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok és voltam már egy Bécsi koncerten, ésa több hónapos győzködéssel, meggyőztem őket. A pénz nem lenne akadály. Azért nem engednének mert még kicsi vagyok, de muszáj lenne elmennem mert a bécsi koncerten is idősebb barátaimmal voltam és egész jól kijöttünk, nem történt semmi se. Nem dohányzom, nem iszok, bíznak bennem. Egyébként nagyon szeretem őket, csak hát rettenetesen féltenek.
2010. ápr. 13. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha a pénz nem akadály, akkor kérd meg apukád, hogy kísérjen el. Az enyém legalábbis nagyon szeretne a szigetre kimenni, ahogy én is, de nincs rá pénz :( Amíg kicsi voltam (13-15 éves) vele voltam koncerteken, ami számomra is megnyugtató volt, mert pl. mikor nekem esett valami részeg csávó, seperc alatt elpenderítette - és sajnos ilyenek bármelyik koncerten könnyen megesnek.

21/L

2010. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
hol laksz? elkérjelek anyudtól?(feltéve ha maidenre mész,mert oda én is készülök :P) 16L
2010. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj egy idősebb ismerősöddel, felnőttel, aki előtte elkérne a szüleidtől, és megígérné, hogy vigyáz Rád. baráti társaságodban, ismeretségi körödben csak van ilyen! Vagy kísérjen el valamelyik szülőd,hidd el, nem szégyen az,inkább úgy szokták nézni az emberek, hogy de jó fej anyukád/apukád van! ;)
2010. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!