Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 17 éves lányodat...

Elengednéd a 17 éves lányodat valamelyik nyári fesztiválra?

Figyelt kérdés

A lányom el szeretne menni nyáron a Balaton Soundra, vagy az agárdi Part Fesztiválra. A barátnőivel mennének, házat bérelnének, szóval nem aludnának kinn. Egy 5 napos bérlettel szeretne menni.

Nem tudom, mit tegyek. Szívem szerint nem szeretném 5 napra elengedni, de nagyon győzköd. A barátnői szülei simán elengedték a lányaikat (egyébként ezen picit csodálkoztam is).


2010. jún. 4. 15:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni a fő indokot, ami miatt hezitálok. Maximálisan megbízom benne, mert érettebb a kortársainál, szilárd nézetei vannak, és mikor néhanapján bulizni megy itthon, mindig időre hazajön. Szóval a megbízhatósággal nem lenne gond, csak hát a körülmények...
2010. jún. 4. 15:41
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Simán elengedném!Persze lenne pár szabály:Minden nap telefonál,a telefon mindíg be van kapcsolva hogy elérhető legyen,és persze nem csinál őrültséget!!:)
2010. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Te ismered a lányodat,te tudod mennyire megbizható.Én 17évesen már dolgoztam.De nem vetettem meg a bulikat.15évesen már tini discoba jártam anyu teljesen megbizott bennem.Ha nincs velük felnött,ki foglalta a szobát?
2010. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Elengedném Agárdra mindenképpen, mert tudom milyen, balatoni kicsit nagyobb.

Agárdon tudok kiadó házat mondani ha érdekel.

2010. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Hadd menjen, én 15évesen voltam először szigeten, nem történt semmi bajom, tudtam vigyázni magamra.Azóta is megbíznak bennem a szüleim.

Most 20vagyok, de mai napig megkérdik kivel megyek hova.

S ha lesz is valami baja, olyan nagy nem lehet, a másik meg, hogy jó túlesni az ilyen fajta bajokon minél hamarabb.

2010. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok megbizhato amint irod.Haggy menjen.
2010. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
1.vagyok!!Még annyit hogy az én gyerekeim 20,17,és 9évesek!!És mind lány!!A két nagyobbik is megy mindenféle fesztiválra!!:)Persze külön mert az érdeklődési kör az más!!Nálunk ezek a szabályok és amíg betartják mehetnek!!
2010. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Én azon lepődtem meg, hogy te nem akarod engedni. 17 éves lány bizonyos szempontból felnőtt.

sőt, ez az időszak pont erre való (mármint a szórakozásra, barátokkal lógásra - persze a tanuláson kívül) most kell kihasználni ezt a pár évet :)


25L

2010. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben elengedném. 17 évesen nem olyan kislány már. Tud magára vigyázni, viszont ha nem annyira megbízható a lányod akkor a helyedben olyan barátnőjével engedd el akit jobban ismersz és megbízol benne.
2010. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Hú nem vagy könnyű helyzetben. a Kérdésedre a válaszom: igen. Az elmondottak alapján nem lesz semmi gond, többen lesznek, csoportban. Az az igazság, hogy még csak néhány éve dolgozom, de tiszta szívemből írom hogy visszasírom a nyári fesztiválokat. Amikor az embernek természetes,, hogy van 2,5 hónapja a pihenésre, bulizásra fel sem tűnik milyen nagy kincs ez, visszatekintve azok voltak életem legszebb hónapjai, az emlékeket senki nem tudja elvenni tőlünk. Mindenképpen támogatom az ötletet, mondjuk nekem anno úgy volt, hogy anyagilag valamilyen formában hozzá kellett járulnom ennyi idősen, ezzel is bizonyítva mennyire szeretnék menni, és hogy tiszteletben tartom hogy a szüleim keményen megdolgoznak azért a pénzért amit én elköltök egy buli alkalmával. Én ezt nyári munkával oldottam meg. A szándék a lényeg, nem az hogy ő finanszírozzon magának mindent. Szerintem természetes hogy végig fogod izgulni azt az időszakot, de egy szülő sem lehet olyan önző hogy csak azért nem engedi a gyerekét el, mert félti. Biztos te is mehettél régebben bulizni, a te szüleid is ugyanezt élték át. Ez egy fájdalmas folyamat, amin mindenkinek túl kell esni. :)
2010. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!