Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyámnak, hogy ne...

Mit mondjak anyámnak, hogy ne sértsem meg, de felfogja végre hogy ezt abba kell hagynia?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,dolgozom és tanulok,egyenlőre nincs lehetőségem elköltözni. Ez csúnya dolog lesz amit írok,de anyám az őrületbe kerget. Hamarosan vizsgáim lesznek,és 15 percenként bejön,hogy tanulok-e,mikor fogok már tanulni,és emellé még mindig hozzáfűz valami kedveset (pl . már megint hogy takaritottam,mostam fel,milyen kaját főztem,bármi) . A házimunkábol kiveszem a részem,a tanulmányaimban sikeres vagyok egyelőre,sokat tanulok de ebből elegem van. ha esetleg nem idegeskedek egy vizsgám előtt,anyám addig b@szogat,hogy majd kiugrjon a szivem a helyéről,mert belémbeszéli ,hogy biztos megbukok. Egyszóval mindenért baszogat,és én úgy gondolom erre nem adtam okot,nem beszélek vele tiszteletlenül,nem tunyulok itthon.

Mondtam már neki szépen hogy nagylány vagyok,és tudom mennyit és mikor kell tanulnom. A többivel kapcsolatban nem tudok mit reagálni,mert tényleg MINDENBE beleköt.


2010. ápr. 13. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ha leülsz vele és elmondod ,hogy ez téged zavar akkor talán megérti és be is tartja ,ha viszont nem akkor kénytelen leszel kicsit bántóan közölni vele a véleményedet ezzel kapcsolatban vagy ha van rá lehetőség akkor költözz a nagyszülőkhöz vagy rokonokhoz és miután anyukádban is tudatosult,hogy ez téged zavar akkor visszamehetsz hozzá és sztem ő is majd másképpen viszonyul ehhez az egészhez..
2010. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tanulni akarsz, akkor menj le pl. a könyvtárba, ott biztos nem fog odarohangálni. Ha ezt nem akarod, akkor közöld vele, hogy neket most tanulnod kell, ha bemászkál, akkor zavar a tanulásban és zárd be az ajtódat.
2010. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van... Sajnos vagy belenyugszol, vagy elköltözöl... :S
2010. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Igazad van. Ha belegondolok, hogy a házimunka is mennyi időt vesz el a tanulástól...":>
2010. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!