Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak folyton 'csak csalódá...

Anyámnak folyton 'csak csalódást okozom'. Hogyan változzak, mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
3,0 felett van az átlagom, dohányzom, energiaitalt iszom. Anyámnak nem 'tetszem'. Hamarosan 18 leszek, és szeretnék tetkót. Érettségi után a megye piacvezető rádiójában fogok dolgozni.
2011. okt. 12. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Elsősorban most már magadnak akarj megfelelni. Tudd viszont, hogy tönkreteszed az egészséged, még akkor is, ha ezt nem most fogod megérezni, hanem 5, esetleg 10 év múlva.

Tanulj, aztán dolgozz, valósítsd meg a céljaidat, stb.

De magadért csináld. Anyukádat próbáld megnyugtatni, nyilván aggódik az egészségedért és a jövődért.

2011. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ott fogsz dolgozni, te találtad ki, vagy a rádió is tud róla? Mondjuk igazából mindegy is, sehogy nem fogsz tudni megélni abból a fizetésből. Megértem anyádat. A 3,0 nem egy nagy dicsőség. Tanuljál szépen! Cigi, energiaital tök felesleges és drága is, gondolom azt is anyád pénzeli.
2011. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A főnök mondta, hogy érettségi bizonyítvánnyal, érettségi után fáradjak be, és 'intézkedik'.
2011. okt. 12. 13:39
 4/23 anonim ***** válasza:

"dohányzom, energiaitalt iszom, szeretnék tetkót"

Én úgy érzem, nem igazán szeretnél megváltozni. De ezzel önmagában nincs baj, csak akkor nem értem a kérdést. Nem érzed jól magad a bőrödben? Vagy anyukádnak akarsz kicsit kedvében járni?

2011. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazából én jól érzem magam így. A tanulásra szeretnék 'rágyúrni'. Viszont jó lenne, ha 'tetszenék' anyámnak. Rossz, mert úgy érzem, hogy nem felelek meg neki.
2011. okt. 12. 13:40
 6/23 anonim ***** válasza:
Oké, szóval tudnak róla. Igazából a helyzet ugyanaz. A médiában nem lehet megélni. Miből akarsz pénzt keresni, hogy ne anyádnak kelljen eltartania?
2011. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Fogok majd pénzt kapni.
2011. okt. 12. 13:43
 8/23 anonim ***** válasza:
Off: Kedves előző, mutass még olyan épp érettségizett fiatalt, aki tud és hajlandó dolgozni, szerintem nem sokat tudsz. Ne oltogasd, semmi szüksége rá. Nem az volt a kérdés, hogy hogy ne tartsa el az anyja, ezt egyébként se te döntsd már el...
2011. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

NAgyon sokat akartam én is anno megfelelni mindenkinek, ill éppen annak akivel szembe kerültem épp csak egy pici időre, vagy akár hosszú távon.

Egyszerűen nem lehet, sőt mást mondok nem nem és nem szabad.

Mára megtanultam h. én én vagyok, és aki engem ba*ogat az... de ne folytassuk.

Hidd csak el, akkor leszel egálban magaddal ha Te is elfogadod magad, csak akkor fog más is.


22F

2011. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jajj, kicsim. Nem azt mondtam, hogy nem fogsz fizetést kapni, mert nyilván fogsz, de tudod is, hogy mennyit fizetnek egy rádióban?
2011. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!