Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz van anyámnak? Rossz úton...

Igaz van anyámnak? Rossz úton járok?

Figyelt kérdés
Nemrégiben felvettem a kapcsolatot a volt barátommal, hogy érdeklődjek, hogy van. Több mint egy évig jártunk. Beszélgettünk egy csomót a régi kapcsolatunkról. Nekem 5 hónapja van barátom, őt mindenki kikosarazta. Leszólta a barátom külsejét, rám azt mondta, hogy nem szép vagyok, hanem gyönyörű. Meg mondta hogy sokszor hiányoztam neki, de semmit sem érez már. Most is beszélgetünk, provokálom, hogy elküldjön a francba, de egyszerűen nem akarja. Ennyire jó neki, ha velem beszél? Anyám szerint rossz út, hogy szóbaálltam a "gyűlölt exszel", de szerintem semmi gond ezzel, hiszen van barátom, és az ex iránt semmit nem érek. Van egy olyan érzésem azonban hogy az ex nincs túl rajtam, és legszívesebben visszaszerezne, de a szülei nyomása miatt szakítottunk. Mondtam neki, hogy szülinapján felhívom, először zavarba jött, most meg bunkóskodik, hogy nem kell, nem akarja hallani a hangom, stb. Talán azért, mert fél, hogy még érez valamit? Vagy miért? Nemértem...Miért kell ennyire kiakadni egy szülinapi köszöntésen? Ő is felköszöntött engem.
2011. nov. 9. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén! Ha tényleg nem jutott még túl rajtad, szerinted milyen érzés lehet neki veled beszélgetni?
2011. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy olyan érzésem azonban hogy az ex nincs túl rajtam, és legszívesebben visszaszerezne"


Szerintem ezt csak szeretnéd.

2011. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Most is beszélgetünk, provokálom, hogy elküldjön a francba, de egyszerűen nem akarja."


Te normális vagy?

2011. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen is érzel valamit iránta,különben nem foglalkoztatna ez a dolog!
2011. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bánomisén ***** válasza:
100%
Ha nem jelent neked semmit az exed és van barátod is, akkor miért az exeddel beszélgetsz? Szerintem lépj túl rajta és foglalkozz a barátoddal, mert a végén még két szék között a pad alá esel.
2011. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem vagy túl rajta.

Ha te nem akarsz tőle semmit, viszont szerinted ő nincs túl rajtad, akkor talán békén kellene őt hagynod. Ha tényleg nincs rajtad túl, így nem fog tudni kilábalni, hogy te belépsz a képbe. Miért keresed vele a kapcsolatod, ha aztán provokálod, hogy elküldjön ? Ez nekem totál kusza. Ne keresd, akkor nem kell provokálnod, és nem idegelnéd, hanem hagynád békében élni.

2011. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de exem egy szemétláda. Csak visszakapta, amit adott, mert most volt rá alkalom. Amúgy elsőnek ő kezdett írni nekem, egy közösségi oldalon, elküldtem a francba többször, de nem érdekelte. Na most végre remélem leszállt rólam :D Összevissza sértegetett, meg minden, de végre megszakadt minden kapcsolat. Ezt szerettem volna kiprovokálni, sikerült. És most már büszkén mondom, hogy csak szánalmat érzek iránta.
2011. nov. 9. 15:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz, de komolyan. Hány éves vagy, 15?
2011. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

És büszkén alázod meg. Csak gratulálni tudok, már bocs. Most azt várod, azt mondjuk: Igen, vissza akar szerezni? -hogy elégtételt érezz?

Szerintem te is nézz magadba.

2011. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most ne tartsatok már szentbeszédet az erkölcsről meg a megbocsátásról! Nekem az exem kb. tönkretette az életemet, hazudott, minden elképzelhető rosszat megtett velem, ami egy párkapcsolatban annak számít, aztán elkezdett írogatni, hogy így meg úgy hiányzom neki...3 hónapig jártam pszichiáterhez, miután szakítottunk, több öngyilkossági kísérletem volt, ő meg ha hallott ezekről, röhögött. Na most már én is röhöghetek rajta! Azon, hogy próbált velem jópofizni, hogy mennyire megbánta, hogy tönkrevágott, hogy mennyire szeretett, etc. Most végre letiltott, és ha a módszerem vált, akkor soha többé nem fog belemászni az életembe. Egyszerűen csak megvetem, leköpném, ha találkoznék vele, mert egy ilyen aljas, szemét embert rajta kívül nem tudok. De azért remélem hogy boldog lesz, és ha tényleg, igazán megszeret egy lányt, nem fogja azt csinálni vele, mint velem, mert akkor sosem lesz boldog...
2011. nov. 9. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!