Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz kapcsolatba maradni,...

Rossz kapcsolatba maradni, vagy tovább menni?

Figyelt kérdés
párommal 6 éve vagyok együtt van két gyerekünk. sokszor mondtuk hogy legyen vége sőt legutóbb 8hónapra különköltöztünk most ez nem lehetséges.... idő kell, vagy lépjek tovább? :( nem tudom. nem érzek semmit
2016. jún. 29. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok helyretenni a kapcsolatot, akkor csak idő kérdése, hogy vége legyen. Jobb nem haragban elválni.
2016. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent a rossz kapcsolat?

Bántalmaz a párod fizikailag és szóban?

Minden teher rád hárul ami a gyerekeket,háztartást,munkát jelent és belefáradtál?

Nincs időtök egymásnak megmutatni,hogy gondoskodsz róla,nincs energiád arra,hogy elmondd neki mit szeretnél?

Te hányszor kérdezted meg tőle azt amit én kérdezek tőled?

Minden házasságban,párkapcsolatban vannak hullámvölgyek,de ezt is megértéssel kell elviselni.

Mi lehet az amiért úgy érzed,kiszerettél belőle?

2016. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!