Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gondolkoznak a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolkoznak a fiúk egy kapcsolatba? Hogy tudtok olyan reálisak maradni?

Figyelt kérdés

Ahogy tapasztalom magamon (is), a lányok sokkal jobban beleélik magukat egy kapcsolatba, tudjátok mire értem, úgy elszállnak és elvesznek a rózsaszín ködbe, a fiúk meg sokkal könnyebben veszik, így a általában a szakításnál is könnyebb(tudom, vannak kivételek).

Hogy lehetne laza maradni egy kapcsolatba és ne loholni magam bele az egészbe? Mindig ezt csinálom és általában megszívom.

Tippek?:) 19L


2011. jún. 12. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
a lányok lelki síkon gondolkodnak, míg a fiúk fizikai síkon.
2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztába vagyok, de nem hiszem el hogy semmit nem lehet tenni ez ellen. :-O
2011. jún. 12. 22:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2011. jún. 12. 22:58
 4/4 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Majd ha már elég sokszor "megszívod",akkor óvatosabban éled bele magad a kapcsolatba idejekorán.

Ha alapjáraton nem vagy olyan,puszta fizikai akarással nem fogsz reálisabban gondolkozni,főleg ha szerelmes vagy.

2011. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!