Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig képes egy ember sanyarg...

NikiDávid kérdése:

Meddig képes egy ember sanyargatni, magát szenvedni, csak azért mert szeret valakit?

Figyelt kérdés
Miért van az amikor melletem van férjem így szeret úgy szeret.... amikor meg otthon van az anyjánál hagyja hogy az anyja beleszóljon telefonba rondákat (nem vagyunk jóba az anyóssal) meg lékezelően flegmán beszél nagyképűen velem, én csodálkozva ha hazajön nem szolok hozzá és képes sírni ríni így szeret meg ö nem komolyan gondolta többet nem lesz ilyen? Most komolyan ez mi? Ez megy 2 éve... tényleg vannak ilyen eredeti kétszínű emberek? Hiába férjem de meguntam ezt kétszínűségét, tudom mindenkinek egy anya van de akkor mi ez ...?

2016. júl. 3. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Az, hogy királylány vagy, akinek mindig igaza kell legyen.

Pontosan, mindenkinek egy anyja van. Két tűz közé állítjátok és ebben az esetben az anyját választja - igaza is van, azt gondolom.

Nem jelenti azt, hogy téged nem szeret - csak annyit, hogy egy idősebb emberhez (aki őt magát is megszülte) több türelem kell és tisztelet.

Próbáld lefejteni az egódat arra a pár órára, amikor együtt vagytok. Sajnos ő az idősebb, ilyenkor neked kell okosabbnak lenned.

2016. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem akar az anyját megbántani. Ezt fogadd el, vagy beszélj vele erről, de semmiképp ne nézd levegőnek mert azzal te sem vagy jobb.
2016. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Tudomásul kell venni, hogy a nők utálják egymást. A szerencsétlen férfiak meg őrlődnek a két malomkő között. A férjednek csak annyit kellene megkérdeznie saját anyától, hogy miért okoz neki fájdalmat azzal, hogy téged, a feleségét szidja. Talán ezt a finom kérdést megértené az anyósod.
2016. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menj vele qanyoshoz és szologas te is be neki
2016. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de én pozitívat nyomtam mindenkire, elküldöm a képet üzenetben ha nem hiszed el, hasznosat nyomtam mindenkinek!!
2016. júl. 3. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

A férjed nem kétszínű, maximum azt mondja hogy ezt a kompromisszumot vállalja "mert mégis csak az anyja", meg amúgyis. Te elviseled, ő elviseli, így mind2 féllel jóban van. Próbálj meg vele beszélni, először finoman, hogy ez neked mennyire rosszul esik meg ilyesmi. Ha nem használ, akkor a fent olvasható szöveget is használhatod, amit írtál. Azt ne várd el, hogy a semmiből megértsen. Ha szólsz neki róla egyértelműen, és sokadjára sem javul a helyzet, akkor jogos a reklamáció. Habár ez esetben félő hogy nehéz lesz megváltoznia. Gondolj bele, neked is milyen könnyű lenne kitagadni anyád, és szóba nem állni vele.


Ja és hogy meddig? Akár a szeretett ember haláláig, esetleg amíg több indoka nem lesz nemszeretni, netalántán rájön hogy hülyeséget csinál.

2016. júl. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az anyja majma papucs kéne a fenének!

Gondolom nem terveztek gyereket, mert akkor elszabadul a pokol.

Normális férfi leállítja az anyját, és a felesége mellett áll ki.

Az NEM normális, hogy ha az anyja kedvében járva veled bunkó, mikor ő is hallja a beszélgetést.


Postázd haza a drága mamához, de előtte tisztázd vele a válás okát. Nyugi, minden nőt utálni fog, aki elveszi a pici fiát.


Mint a kutya: távolról ugat, közelről nyal. Ilyen ellenségnek se kéne, nem hogy férjnek.

Aztán egyszer azt veszed észre, hogy otthon is bunkó veled. Anyuci meg fogja győzni, hogy nem vagy elég jó neki.


Ennek a házasságnak meszeltek. Csak az kérdés ki és mikor fog véget vetni neki.

2016. júl. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az anya, nem mentség. Meg kellene mondania neki, hogy anya, ne beszélj így a feleségemmel. Ha erre nem képes, akkor sajnos sok jóra ne számíts. Nem tudom anyós mennyire folyik bele az életetekbe, de ha szeretne, úgy tűnik a férjed nem nagyon állítaná le. Gyerek van már?

Ha még nincs, akkor elgondolkodnék rajta, hogy ilyen pasinak szeretnék-e szülni.

2016. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor először láttam a leendő anyóst rám nézett, majd beszélgetett a fiával és fél óra múlva megkérdezte, hogy mit keres itt ez a lány? Soha többé nem akartam találkozni vele és a párom úgy intézte, hogy ne is kelljen. Viszont ha rosszat mondott rólam anyós akkor ő nem állt le vele szidni engem, pedig anyuka volt a minden (amit meg is értettem, egyedül nagy szegénységben nevelte és kiiskoláztatta, ezekért még én is tiszteltem, ő meg rajongott érte) Legtöbbször leállította és csak néha hagyta, hogy kidünnyögje magát.. mivel nem találkoztunk sok mondanivalója ilyenkor sem lehetett..).


Sajnos a férjed nem tud kiállni melletted, vagyis mellettetek és nem képes betartani az ígéretét. Minden bizonnyal érzi, hogy nincs így rendben, ezért újra ígér, aztán újra gyengébb mint anyuka. Sajnos ennek soha nem lesz vége. Gyenge az anyjával szemben és az is marad, ha két év alatt nem változott. Mi is lenne az a körülmény, amiért valódi változás lenne? Te "hiszel" neki, anyuka fújol, ő kicsit sír-rí, te újra "hiszel" neki. Nincs semmi ami megszakítaná ezt a láncot és mivel ez minden kényelmetlensége ellenére mégis kényelmesebb mintha valamelyikőtöket elveszítené így fog maradni amíg valaki ki nem lép... és az nem a férjed lesz..

2016. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen van baba és semmi nem változott ugyan olyan söt gonoszabb is az anyós :D Köszönöm válaszokat
2016. júl. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!