Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyommal tervezzük az...

Menyasszonyommal tervezzük az esküvőt. Melyik város vagy esetleg falu lenne erre a legalkalmasabb helyszínnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak érdekel, valaki tudna-e nekem ajánlani úgymond kivételesen szép helyeket Magyarországon. Lehetőleg ezek olyanok legyenek, ahol már jártatok is és a saját szemetekkel láthattátok. A neten látott képekben már nem bízom, mert sokszor szebbeket mutatnak, mint amilyen az a hely valójában.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2016. júl. 5. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pákozdi arborétum
2016. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam már sok helyen az országban,de Lilafüredhez hasonló csodád máshol nem láttam.

Hercegnőhöz méltó helyszín egy esküvőhöz.

2016. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Fura a kérdés. Vagyis én nem értem. Nem úgy szokott lenni, hogy viszonylag a közelben tartják a rokonok miatt az esküvőt?Mondjuk, ha van pénz az elszállásolásukra,és pl. Győrben laksz, akár Debrecen környékére is mehettek.
2016. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is Lillafüred. :)
2016. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Számunkra evidens volt, hogy olyan helyen házasodunk meg, amelyhez kötődünk, nem ott, ami jól mutat a fényképeken.
2016. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Lilafüred nem létezik. Lillafüred! Tényleg gyönyörű hely, jártam ott. Én még a Vas megyei Szalafőt ajánlom és a Győr-Moson-Sopron megyei fertődi Eszterházy-kastélyt. :)
2016. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
A menyasszony szülővárosa nem elég jó? Egyébként Lillafüredre megy a voks.
2016. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lesz az esküvő? Minden táj máskor mutatja a legszebb arcát.


Nekem is vannak kedvenc helyeim, én pl. Tatát nagyon szeretem, a Pálmaház népszerű helyszín, és minden évszakban szép az Angol-park, fotózni is járnak oda sokan. Külső fotózásra ott a vár, az Öreg-tó, és környéke.

Sopront is beválasztották a legszebb városok közé, nem véletlenül.


Tihany is csodálatos, főleg levendula virágzás idején, egészen egyedi hangulatú képeket lehet készíteni, és bőven van helyszín, ahol kisebb-nagyobb létszám esetén is meg tudjátok rendezni a lakodalmat.


Ha hagyományos parasztlagzit akartok, akkor Hollókő.


Egyébként tényleg nem ártana legalább egy-két megyére behatárolni, hogy mi van a közelben, mert lehet, hogy lesz olyan vendég, aki már a távolság miatt sem fog tudni részt venni rajta, nem beszélve arról, ha pl. a szállást mindenki magának fizeti. És jó előre szóljatok a terveitekről, hogy ekkora rongyrázásra ők is tudjanak előre spórolni. :)


Másrészt a helyszín amúgy sem egy komplett város lesz, csak egy étterem vagy szálloda, nem sokat fogtok látni belőle.


Most amúgy is divat, hogy esküvő előtt/után külön keresnek egy külső helyszínt, és ott elkészítik a fényképeket a fiatal párról, plusz a szertartástól a lagziig is megörökítik az eseményeket.

2016. júl. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Jók ezek a kirakatházasságok.
2016. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Lillafüred valóban szép, ezenkívül Kőszeg, Visegrád, Esztergom, Parádsasvár, ami eszembe jut, vagy akár Bikalon a Puchner kastélyszálló, ahol minden egyben megvan egy különleges esküvőhöz. Nagyon szép Zirc környékén a Hotel Szépalma.
2016. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!