Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsémnek ballagásra milyen...

Öcsémnek ballagásra milyen virágot javasoltok?

Figyelt kérdés
Ami fiús vagy modern!
2010. ápr. 15. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az eladót kérdezd meg, jobban ért hozzá.
2010. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiúknak nyújtott csokrot, vagy egy szál virágot ballagási szalaggal díszítve illik adni én úgy tudom.Gerbera, szegfű
2010. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy fiús virág :) Különben meg, magamból kiindulva, olyat veszel neki, amilyet akarsz, úgyse fogja nézni, nem ért hozzá.
2010. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én a sajátomnak szerintem kék rózsát fogok adni, az szerintem elég fiús
2010. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tavaly a párom anyukámtól orchideát kapott bambusszal:)

Én vörös rózsát adtam, mert nekem a párom:P :)

2010. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kaktusz...csokoládécsokor(rafaellóból, vagy konyakmeggyből)
2010. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet olyan csokrot kapni, ahol a virágok közé szépen hajtogatott pénz (pl. ezresek, ötszázasok) vannak belekötve. A pénz sziromnak van hajtogatva, és egy drótra kötik. Az jópofa, és jobban örül neki egy pasi, mint egy csokor virágnak.

De a konyakmeggyes is jó.

2010. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Fiúnak lehet olyan csokrot is, hogy a virágok helyére papírpénzt raknak. Olyat is láttam már, hogy valami szebb formájú üveges ital van a virágcsokor közepén (a virág helyett) és azt díszítik be zölddel, persze attól függ, hogy mennyi idős az öcséd, általánosból ballag-e vagy középsuliból. Nekem van is egy ilyen képem a gépemen, csak azt ide nem lehet becsatolni.
2010. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu-ra töltsd fel a képet, akkor tudod ide linkelni ;)
2010. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

középiskolából ballag,nekem a kék rózsa és a bambusz jön szóba,ezeket ő is szereti:)

köszi a válaszokat:)

2010. ápr. 15. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!