Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szüleit és testvéré...

A barátnőm szüleit és testvérét illik meghívni a szallagtűzőmre és ballagásomra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez csak a te iskolai tanulmányaidhoz kapcsolódó formalitás, semmi jelentősége nincs.
2016. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én meghívtam a párom családját. de utólag rájöttem,hogy semmi értelme nem volt, szerintem nem is érezték jól magukat ott.

ha régóta együtt vagytok és jóban vagy a családdal,akkor hívd meg. de ha pár hónapja,vagy csak köszönés szinten ismered őket,akkor nem kell meghívni

2016. júl. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bőven elég, ha a barátnődet meghívod.

Ugyanez áll a diplomaosztóra is.

2016. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán nem szegsz meg semmilyen illemszabályt, ha nem hívod meg őket, és nem is szokás meghívni ilyen szintű ismerősöket.
2016. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szalagavatóra semmiképp (nem is lesz annyi jegyed, ha jól sejtem, mert eléggé korlátozni szokták).

Ha több éve vagytok együtt és a szüleivel vagy olyan viszonyban, akkor illik a ballagásra őket is meghívni. Ha friss a kapcsolatotok, olyan pár hónapos, egy éves, akkor nem muszáj, elég ha a barátnődet hívod.

2016. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz velük kitolni, meg ne hívd őket halál unalmas az egész.
2016. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. júl. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!