Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg édesapá...

Hogyan találhatnám meg édesapámat, aki 15 éve hajléktalan?

Figyelt kérdés

Keresem az édesapámat, aki már 15 éve eltünt, és a népességnyilvántartásban az mondták, hogy hajléktalan és nincsen bejelentett lakcime! Utána érdeklödtem a máltai szeretet szolgálatnák, de ott nem adnak ki infot senkiről. Nem tudom hogy hova fordulhatnék segitségért, mert nagyon megszeretném találni. Ez miatt szeretnék segitséget kérni, jobban mondva cimeket és telefonszámokat hogy hova fordulhatnék. Feltételezésem szerint Budapesten vagy ennek környékén tartozkodhat!


Elöre is köszönöm a segitségeteket!


Egy reménykedő Fiatal ember!


2010. ápr. 15. 18:51
 1/6 anonim válasza:
80%

Előttem szóló. Tuskó vagy!!!


Kedves Kérdező! A rendőrségtől kérj segítséget. Ők meg fogják keresni. Azonban ha megtalálják is és az édasapád azt mondja, hogy nem szeretne találkozni veled akkor nem fogják megmondani hogy hol van csak azt hogy jól van-e.

2010. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hogy lehet valaki ekkora bunkó mint te első! Nem gondoltál még bele, hogy mi lenne ha éppen veled történt volna ez?!

És igen az előttem szólónak igaza van. A rendőrök talán tudnak segíteni!

2010. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne bunkó? 15 év nagyon hosszú idő. Egyébként a rendőrséggel nem mész semmire, sajnos a tapasztalat beszél belőllem.
2010. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
74%
Második vagyok. Belőlem is a tapasztalat beszél, ezért ajánlottam ezt. Egy próbát megér!
2010. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mosta Vöröskeresztet fogom holnap felhiveni, hátha ott tudnak segiteni!

A rendörséget is megfogom probálni, minden lehetőséget megragadok hogy megtaláljam! Az első válaszolotol kérdezném hogy melyik temetőben keressem, mert az országban rengeteg temető van, és mire körbejárnám az összes temetőt, valószinű megőszülnék, és amugy is az biztos hogy él hiszen azt 3 napja mondtk a néppeségnyilvántarónál, hogy ÉL! Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 15. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

,,Utána érdeklödtem a máltai szeretet szolgálatnák, de ott nem adnak ki infot senkiről.''


Lehet, hogy valami szerződés vagy etikai szabály köti őket, de talán lehet egy kiskapu: a fordított irány. Ha Te adod meg nekik az elérhetőségedet (akár e-mail, akár telefon), vagy akárcsak egy levelet egy felbélyegzett, megcímzett válaszborítékkal, és ők szólnak az Édesapádnak, és lehetővé teszik Számára, hogy Ő keressen meg Téged az elérhetőségen. Persze ez főleg akkor jön szóba, ha Ő nem tudja már amúgy is, pl. ha esetleg Te már nem ott lakol, mint 15 éve.


Más ötlet: Incze Zsuzsának volt a ,,Csellengők'' (eltűnt gyerekek) mellett eltűnt felnőtteket kereső műsora. Persze itt mások voltak a szabályok, mint a gyerekeknél, mindenesetre volt ilyen műsora is. Lehet, hogy ezekre a fogalmakra, nevekre rákeresve, lehet értékes elindulási információkat találni.


Itt még találtam egy eltűnt-kereső közösséget, de csak most látom először, nem tudom pontosan, miről is szól.


[link]

2010. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!