Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összességében nézve: szeretnek...

Összességében nézve: szeretnek téged a családtagjaid?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 21:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szeret a családom, bár egymást sem szeretik túlzottan. Sajnos van ilyen, minden erőmmel azon vagyok, hogy a saját családom más legyen! Azt hiszem sokan vannak így vele, de nálunk soha senki nem mondta még ki, hogy "szeretlek", de még csak nem is utalt rá. Sem tettekkel, sem máshogyan. Mindenki magának élt, én a (mellesleg így is kimért) viselkedésemmel még érzelgősnek is számítottam közöttük.
2010. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem nagyon.

Anyám elhagyott. Nemrég azt mondta, hogy : Nem vagy a lányom, kerülj el..!

Apum Nem nagyon törődik velem, általában mindenért engem hibáztat, és sokszor csak akkor van valami program apuval hogyha nem megy el vele senki valahova.. Na akkor jó vagyok én.

M ha mindenbe beleszól. És átkutatja a pénztárcámat. Ugye, hogy mindenbe beleszól én megmondom neki szépen, hogy ne szóljon bele mindenbe, és ne legyen ilyen velem. Ilyenkor szokta mondani, hogy: Kis szaros, Takony.. meg ilyeneket mondd Rám.

L/16.

2010. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Annyira szar, hogy egy csomó családban csak mindenki él bele a vakvilágba nem törődve a másikkal.:(
2010. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Már nincs aki szeressen, egyedül vagyok 40 évesen, nincs családom.
2010. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az én szűkebb családom szeret engem,a szüleim és a testvérem,de a kereszt szüleim lenéznek és nem kedvelnek.A páromat a saját testvére utálja,de szerintem ez egyre inkább kölcsönös.Sajnos egy családon belül sem szerethet mindenki mindenkit.
2010. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

apam igen.

anyamnak mar nem hiszek,

tesom pedig nincsen

2010. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem. Az árvaellátás meg a családi miatt tűrnek meg csak. Meg cslédnek. Én se kedvelem őket, mert sose figyeltek rám, és amikor bajom volt, letudták annyival, hogy "Hülye vagy!" és hasonlók.
2010. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!