Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben a...

Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A nevelőapámnak szerintem depressziója van, vagy nagyon maga alatt van és nagyon fura. Olyanokat ír ki facebookra, hogy ő senkinek nem hiányozna ha meghalna meg hogy miért nem halt meg gyermekkorában. Én nem merek rákérdezni, hogy mi történt és nem tudom mit csinálhatnek. Anyukam nem látta ezeket szerintem, mert nem facebookozik és nem tudom, hogy mondjam-e neki. Félek, hogy csak elkezdenenek nagyon veszekedni...

2016. júl. 18. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először mindenképp beszélj anyukáddal....Aztán szerintem ő majd eldönti hogy mit csinál. Hogy foglalkozik e ezzel vagy sem...De attól függetlenül hogy fent van e facebookon vagy sem,még észre kéne vennie ha valami nem oké..na mindegy!:) De feltétlenül beszélj anyukáddal! Nehogy egyre rosszabb legyen a helyzet!:)
2016. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal és vele is ha jó a kapcsolatotok. Mitől félsz?
2016. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2016. júl. 18. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!