Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagymamája elhunyt. Mit...

Párom nagymamája elhunyt. Mit tudok én tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már régóta betegeskedett szegény, így senkit nem ért váratlanul, mégis természetesen megviseli az egész családot.

A helyzet az, hogy nekem még senkim nem halt meg, így fogalmam sincs, mi a "helyes" ilyenkor..

Menjek át, legyek a barátom mellett, és próbáljam vigasztalni? Vagy ne menjek, ne zavarjam a családot? Szeretnék mellette lenni, de nem szeretnék véletlenül se "útban lenni", mikor van épp elég bajuk..

Kérdezzek rá egyszerűen, hogy zavarná-e őket, ha ott lennék? Vagy mi a "szokás" ilyenkor?


2016. jún. 30. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenki másképp van vele, valaki jobban szereti ha van mellette valaki, valaki egyedullétet akar ilyenkor. szerintem legegyszerubb ha rákérdezel,és mond meg neki, hogy rád bármikor számithat
2016. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilváníts részvétet és ajánld fel, hogy bármikor a rendelkezésére állsz és mellette állsz, ha segítség vagy csak társaság kell, elérhető vagy és szóljon, de te nem akarsz zavarni. Ha úgy érzi, szüksége van éll rád, jól fog esni neki és felhív/áthív. De ha nem, akkor tudni fogod, hogy magányra van szüksége.
2016. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éll=épp
2016. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neki jól esik, ha mellette vagyok, inkább a szülei miatt aggódok, őket nem tudom, hogy zavarnám-e.
2016. jún. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!