Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a jóban van mindenk...

Miért csak a jóban van mindenki mellettem, ha bajban vagyok akkor miért tetőzik még ezt jobban fel és engem állítanak be a rossznak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy segítsek saját magamon. :(( Nincs senki aki megértsen és nem gondol senki arra hogy amibe belekerültem abból egyedül nagyon nehéz kimásznom. Én vagyok beállítva mindig a rossznak és már kezdem elhinni nekik mert elhitetik velem, pedig legbelül ez nem így van. Nehéz irnom is. :(
2016. júl. 18. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:
32 éves nő vagyok és babát várok, 7 éve vártam rá. Ha megszületik akkor más lesz minden? :(((
2016. júl. 18. 20:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani. Jó lenne tudni mégis mi a sztorid. Sajnos sokan vannak ilyen helyzetben...úgy gondolom a gyerek nem megoldás, tőle ne várd a változást

Neked kell elhatározni magad,és elvágni a kapcsolatot azokkal,akik így viselkednek veled. Ha most ezt csinálják,később sem lesz jobb sajnos. Az is lehet,h most dúlnak a hormonok és azért vagy ennyire elkeseredve és azért látod ennyire borusan.

2016. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez az új kérdésem, ebből több minden kiderül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__7..

2016. júl. 18. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:

32 évesen talán már felelőséget kéne vállalni magadért

most szülsz egy gyereket más nyakára és még te vagy az áldozat

2016. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon várjuk a babánkat, ő az egyedüli aki tartja bennem a lelket. :(
2016. júl. 18. 21:22
 6/8 A kérdező kommentje:

sok minden előzmény volt ami miatt bekövetkeztek a rossz dolgok.

Nagyon nehéz nekem, de tudom hogy csak magamra számíthatok, erősebbnek kell lennem. Már félig-meddig sikerült is csak még nem teljesen. De muszáj hogy határozottabb legyek és kitartó, nem szabad többet hibáznom.

2016. júl. 18. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne rinyáljál, ha 7 évet vártál egy gyerekre, akkor ideje felelősséget is vállalni érte. Istenem, milyen életképtelen emberek vannak...
2016. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De milyen hibát követtél el? Olvastam a másik posztod. Oda is írtam, nem vagy drogos vagy alkesz? Abból nekem úgy jött le,h valamelyiket nyomod és elvonási tüneteid vannak az a bajod. A barátaid meg partnerek ebben a cuccozásban. Csak vigyázz nehogy a gyereket vegyék el tőled, akkor aztán sírhatsz
2016. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!