Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu állandóan a betegségeiről...

Anyu állandóan a betegségeiről beszél?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van. 20 évesen annyira nem erre vágyom. Most megyek egyetemre ha minden jó lesz és felvesznek és akkor talán kiszakadok itthonról mert én ezt idegekkel nem bírom. Minden nap azt hallom hogy itt fáj, ott fáj, fáj a szívem fáj mindenem és már lassan nekem is elkezd fájni a szívem és azt érzem hogy szúr és kihagy és beképzelem már én is a betegségeket.

Miért kell így az orrom alá dörgölni? De nem az hogy egy nap megemlíti 2x 3x. Hanem egész álló nap ezt hallom. Vele másról nem lehet beszélni csak a gyógyszereiről és a betegségekről.

Megőrülök itthon. Dolgozom diákmunkát egy gyárban 3 szakban viszont most 2 napig itthon voltam mert pihenős vagyok de nem tudok pihenni mert állandóan ezt hallgatom.

62 éves. Késői gyerek vagyok igen. De mit tegyek??? Nem bírom már én ezt. Elegem van. Volt már valaki ilyen helyzetben?


2016. júl. 20. 19:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Mikor elmegyek valahova itthonról akkor annyira megkönnyebülök. Annyival jobb kedvem lesz. Nem érzem hogy fájna a szívem vagy rossz közérzetem lenne. De hazajövök és annyit látok hogy anyu cigizik a konyhában és tv-t néz. Annyira bevannak gyöpösödve hogy az hihetetlen. Én meg ebbe beleőrülök. Mit tegyek?
2016. júl. 20. 19:16
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyu ugyanilyen. Csak fiatalabb. Én már beletörődtem. Elengedem a fülem mellett.

Néha még fel tud idegesíteni, akkor mondom neki, hogy menjen el az orvoshoz.


Ja mert igen nálunk az van, hogy itt fáj, ott fáj, de közben meg nem megy orvoshoz, mert már annyit járt és azok úgyse tudnak semmit.

2016. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Beteg a szíve,de cigizik? Hmm... Említetted már neki hogy le kéne szoknia,s akkor talán jobban lenne?
2016. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Költözz el...nekem mondjuk kissé önzőnek tűnsz....ő biztosan nem mondaná ugyanezt rólad, ha te panaszkodnál neki akár napi szinten.Próbáld kicsit átérezni a problémáit ameddig még megteheted....
2016. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó én sajnálom meg féltem is meg szeretem, de miért kell lehúznia?

40 éve cigizik. Nem hajlandó leszokni. Nem akar egész egyszerűen. Nem is próbálja.

2016. júl. 20. 19:22
 6/10 A kérdező kommentje:
ooo dehogynem mondaná. Mondta is. Pánikbeteg vagyok és szerinte én csak hisztizek, és minden az internet meg a laptop miatt van. Mikor kórházba kellett a legelső pánikrohamom jelentkezésekor vinni mert annyira megijedtünk ( előtte energiaitalt ittam ) hogy ez most szívroham-e vagy micsoda.. Ott megmondta neki az ápolónő hogy sokkal jobban kéne rám figyelnie mert ez ilyen fiatalon nem normális dolog. Dehát anya magával van elfoglalva. Mindegy. Mondom szeretem, demiért csinálja ezt?...
2016. júl. 20. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
40 éve? Akkor valószínűleg a cigitől fáj a szíve..
2016. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szívritmuszavara van amire gyógyszert szed. Jó ezt a szíves dolgot hogy fáj neki meg fél ezt megértem. De a falra mászni a "fáj a térdem" "nézd meg a könyököm hogy néz ki" "nézd meg hogy bevan dagadva" "remélem használ ez a gyógyszer, remélem használ az a gyógyszer" és akkor monológot tart a gyógyszerekről..
2016. júl. 20. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 20 vagyok,nekem anyukám halott,apám beteg,önző,és köze van a krónikus betegségeim kialakulásához.Amúgy együtt érzek anyukáddal,mert nekem is ilyen a sorsom 20 évesen,de én nem dohányzom.Anélkül is alig élek.Az egészség nem korfüggő,hanem egyénfüggő.Megjegyzem,hogy anyukám már halott volt,mikor a tiéd téged megszült.Fel sem fogod milyen mázlista vagy,hogy 20 évesen csak pánikbeteg vagy,és egyetemre készülsz.Nekem érettségim sincs a rossz egészségügyi állapotom miatt.Ja,és tudom mi a pánikbetegség,nekem is volt sok pánikbeteg periódusom is.
2016. júl. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En 22 èves vagyok. Èdesanyám 60 èves. Neki is vannak nagyon sok betegségei, el volt törve a terde,csuklója. Szokott panaszkodni napi szinten,jo nem minden oraban, de mikor hogy/mennyit. Tudom hogy tenyleg faj neki es sajnalom nagyon. Edesapam meghalt mikor 6 eves voltam es nincs testverem.

Megertem h te nem erre vagysz, de önzò vagy,nem is kicsit. Miért kell igy beszélni édesanyádról? Sosem beszèlnèk így róla és nem hagynam cserben.

2016. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!