Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha elsős gyerek...

Normális, ha elsős gyerek (7éves) ballagására okostelefont kap és már a tabletjén csüng állandóan?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 14:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális. Sebaj, egy elégedetlen, követelőző , boldogtalan felnőttel több lesz.
2016. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Édes istenem... :D

Még jó hogy amikor én annyi idős voltam akkor nem voltak ilyen kütyük és még volt életem.

2016. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen nem normális. Egy elkényeztetett hisztigép lesz előreláthatóan. Főleg mert a szülei lusták foglalkozni vele és inkább a kezébe adják ezeket vagy tv elé ültetik. Sajnos bárkinek lehet gyereke, pedig nem lenne való.
2016. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%

Elsőben ballagott el? Ezt nem értem :S

Egyébként az nem gond, ha tudja ezeket használni és időnként használja is. De az gáz, ha állandóan rajtuk lóg.

Én is örülök, hogy egy másik világban nőttem fel, mindenféle kütyük nélkül, és nem fotózták minden lépésemet, ballépésemet, és nem tették fel a netre, ami akkor még nem is volt, legalábbis a hétköznapi ember életében nem volt.

2016. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ez nem normális.

Annyira nem érnek rá gyereket nevelni, hogy inkább a kezébe adnak egy telefont, csak ne zavarja a szülőt?

2016. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Ovis ballagásra inkább játékot, édességet kellene venni szerintem. Szóval nem, nem normális.

Okostelefon - buta gyerek lesz az eredmény..

2016. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem!Kolléganőm unokája 9 éves,kapott egy 70.000ft-os okostelot..leejtette javitása 40.000 ft(hiába mondta a kolléganőm h felesleges,menye meg az unoka elrendezte azzal h maradi) minek nekik telefon?! Menőzésből?! Tablet ok ha van de be lehet osztani,el lehet tőle venni ha sok időt tőlt azzal!Áldom az istent h nekem még volt gyerekkorom,és inkább a barátokkal kispajtikkal játszottam!

26/N

2016. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
12%

Na most akkor okostelefon vagy tablet?


Meg nem értem mi a problémátok. Itt pofáztok, hogy elkényeztetett kis pö.cs lesz meg minden, aztán fogadok, hogy a felének nincs gyereke, vagy csóró és nem teheti meg és emiatt elítéli.

2016. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%
Igen, a 21. században normális. Fogadjátok el. Haladni kell a korral.
2016. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem normális. Szerencsére az én 8 éves öcsém ezt még nem igényli. Ő focizni, és legózni szeret, a géphez csak ritkán ül le, akkor is csak egy autós, versenyzős játékkal játszik. Viszont beszélgettünk erről az osztálytársaimmal, és az egyik szintén 8 éves öccsének meg már van facebookja, instagramja, snapchate. Ezt nagyon túlzásnak érzem, én nem vagyok fenn mindegyiken.


17/L

2016. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!