Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám egyfolytában engem...

Anyukám egyfolytában engem kritizál, rombolja az önbizalmam. Ez miért jó neki?

Figyelt kérdés
Legtöbbször az alakomra tesz 'vicces' megjegyzéseket, amikor ő maga is tudja hogy bántó, és én pedig nem akarom gyengének mutatni magam előtte. Olyanokat mond hogy lapos vagyok, sokszor az arcformámon is viccelődik. Nagyon zavar! Mit tegyek?

2016. júl. 22. 18:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
15l
2016. júl. 22. 18:25
 2/17 anonim válasza:
100%
Velem is ez a helyzet. Szerintem az az egyetlen megoldás, hogy beszélsz vele.
2016. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyennel hiába beszélnek, mondd neki hogy +"Nem érdekel a véleményed ma is 2 fiú elhívott randizni. Tudod más vonzónak tart."
2016. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Mondd, hogy tőle örökölted.
2016. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Irigy rád! fiatal vagy és szép. Ő már nem. Van ilyen anya. vagy elengeded a füled mellett vagy az is jó amit az előttem lévő írt, hogy mond neki, hogy tőle örökölted.
2016. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez senkitől se lenne kedves, nemhogy egy szülőtől, így teljesen érthető, hogy megvisel a dolog. Főleg úgy, hogy az arcformádon viccelődik, amit leginkább neki és apukádnak köszönhetsz.
2016. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nekem apám ilyen, de nem csak velem, hanem gyakorlatilag mkivel. Ő persze egyetlen hibával bír; túl tökéletes. Felnőttként többször megjegyeztem neki, hogy amúgy ez nekem pl nem vicces. Erre általában megsértődik, hogy hát nekem nincs humorérzékem. Mondjuk megfigyelhető, hogy még itt is más a hibás, nem ő. Én ezek miatt javarészt 30 felett tudtam némi önbizalmat összekukázni irgalmatlan nehezen. Ma sincs rendben az önértékelésem.
2016. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

teher alatt nő a pálma

tanuld meg elviselni

2016. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
# 7: Mintha az én apámról írtál volna, ő is ilyen, egy az egyben.
2016. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Költőnő? ***** válasza:

#9 ugyanis sajnos elég tipikus a személyisége. Az a vicc, hogy szinte mki szemében egy jó fej, korrekt, őszinte, vicces ember. Sajnos sztem az ilyen embereknek, mint ő; soha nem lenne szabad szülővé válnia, mert tipikus mérgező szülő.

Ha érdekel a téma, szívesen adok tippet, mit érdemes elolvasni, bár sztem a két legnépszerűbbet évek óta ajánlgatom itt mkinek, szóval láthattad már.

2016. júl. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!