Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket nem zavarna,...

Férfiak, titeket nem zavarna, ha a feleségetek csak férfiakkal barátkozna?

Figyelt kérdés
a feleségem sohasem értette meg magát a lányokkal, nőkkel, egész gyermekkora óta inkább csak fiúkkal barátkozott, ahogy anyósomtól hallottam. ennek ellenére ő nem fiús, nagyon dekoratív nő lett. és azóta kezd zavarni az, hogy csak férfi barátai vannak. tudniilik ő molett volt, de elkezdett diétzni és edzeni, nagyon csinos lett, azóta pedig féltékenykedem rengeteget. a barátaival eljárnak bicajozni, futni, együtt csinálnak programokat, amikre engem nem hív, mert hogy feszélyezett a légkör ha én ott vagyok. voltam párszor, egyébként én sem érzem valami jól magamat velük. azelőtt míg dundi volt nem nagyon járkált el itthonról, de találkozgattak rendszeresen ezzel a 3-4 egyénnel. viszont félek, hogy talán valakivel több is lehet köztük, mert olyan jól megértik egymást, miről tudnak annyit beszélni amit velem nem lehetne? min nevetnek olyan jókat? mit tegyek?
2016. júl. 27. 12:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Mintha rólam írtad volna. Sosem volt barátnőm, csak pasikkal értem meg magam. A férjem elfogadja. A barátaimmal régen sem dugtam és most sem.Az én esetemben felesleges, hogy aggódjon , féltékenykedjen. 41/N
2016. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%

nem az a baj, hogy kik a barátai, hanem az, hogy te nem vagy köztük.


nekem is pasi barátaim vannak. így alakult, tanulmányok, munka, stb miatt. De a férjem nemhogy ismeri őket, hanem ők is jóban vannak, ők is összebarátkoztak. (ahogy én is a feleségeket ismerem, illetve van akivel össze is barátkoztunk, nem csak ismerős)


az gáz, ha kívülálló vagy. Külön barátok nem gáz, de ha csak velük vannak programok, háátt... az nem a barátok miatt van, hanem köztetek nem ok valami barátoktól független.

2016. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

ha mindig is ilyen volt,akkor ne aggódj.csak elmarod magad mellől az örökös féltékenységeddel!

ha ennyire zavar,akkor miért vetted el? ez nem változik. nekem is fiú barátaim vannak nő létemre. már nagyon régóta. jobban megértem velük, mint a nőkkel. ez van.

ha velük akarna lenni,akkor hidd el nem házasodik meg veled. gondolom régóta ismeri a srácokat,egyértelmű,hogy nem akarnak semmi tegymástól.

2016. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
És ezt miért nem vele beszéled meg?
2016. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem tudom hogyan vessem fel megint a témát, hogy ne veszekedés legyen a féltékenykedésemből.
2016. júl. 27. 13:08
 6/29 anonim ***** válasza:
22%

#2 szerintem meg ez jó dolog, hogy ha van külön környezet. szerintem ez inkább feltöltő, hogy van egy kis olyan inger, ami nem a párunktól jön.


itt inkább ez a pasi szál lehet nehéz. mert ha nincs is semmi, akkor sem lehet egészen nyugodt a kérdező, mert attól még egyszer lehet.


lehet az lenne a jó, ha neked is lenne valami más társaságod és akkor jobban úgy éreznéd, hogy megéri ez a kis bizonytalanság, ami ebből jön, mert ez neked is jelent némi szabad teret.

2016. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

#5 szerintem sehogy nem tudod felvetni. mert mit várnál egy ilyen beszélgetéstől? az gondolom nem opció, hogy ne legyenek barátai. azt ti is csak megszívnátok. senkinek nem elég csak egy embertől inger évtizedeken át. arra a kérdésre meg, hogy megcsal e nyilván azt mondja így is úgy is hogy nem.


amúgy szerintem jó eséllyel néha azért elkapja valami kis érzés mások felé. szerintem neked is járnak néha ilyenek a fejedben. ez valószínűleg bele kell, hogy férjen. azt meg neked kell érezned a ti kapcsolatotok minőségén, hogy ő meg áll e ez ott benne ahol kell.


esetleg ha valami nagyon akarsz erről beszélni az valami olyasmi lehetne, hogy elmondod neki, hogy időnként kell neked itt valami megnyugtatás, megerősítés, mert nem látsz az ő fejébe, hogy mi van ott. hogy törődjön veled ebből a szempontból, hogy biztosítsa benned, hogy minden OK.

2016. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az esetben érthető ha egész életében a fiúkkal jött ki jobban.


Én nem vagyok házas de a barátnőm is ilyen. Ő neki is fiú barátai voltak, persze van 2 barátnője mióta elmúlt 20 éves és dolgozni kezdett, de javarészt férfiakkal barátkozik én meg elfogadtam ezt, nem is zavar egyáltalán mert ismerem őt eléggé és tudom hogy ő neki ilyen a természete is.

A barátnőm nőies, ő nem volt duci soha mindig is sportos lány volt, eleinte szertornázott elég sokáig de ott egy csapat társával sem volt baráti viszonyba, de nem is voltak rosszba. 15 évesen már áttért extrémebb sportra bicajozni kezdett és csak fiúkkal járt el. Volt neki egy rocker időszaka amikor együtteses pólókba és szoknyába meg necc harisnyába és acélbetétesbe járt amikor olyan volt az idő. Ezt az időszakot is kinőtte most már átlagos 25 éves nőként tölti mindennapjait. Csinosan öltözködik tipikus nőies az öltözködése. Eredetileg barna a haja de amikor megismerkedtünk már szőke volt és most is az. Amióta vannak barátnői azóta sokkal nőiesebb, de rengeteg régi fiú barátjával tartja a kapcsolatot és ismerem is őket meg az én haverjaimmal is jól kijön. Ő nem az a könnyen szerelembe eső típus ha meglát egy pasit rögtön bele esik. Amikor mi ismerkedtünk akkor eleinte barátságként indult a történet nem is akartam tőle többet, de sokat keresett fel, sok dolgot megbeszéltünk, sokat hülyéskedtünk haveri alapon is, nagyon jóba lettünk 1 év alatt és teljesen véletlen jöttünk össze amikor nagyon közel kerültünk egymáshoz. Egymásba szerettünk és mai napig így is vagyunk ezzel. Ő neki előttem csak egy pasija volt de vele nem feküdt le mert csak fél évig voltak együtt de mondta hogy az sem működött igazán mert a párja nem igazán akarta elfogadni hogy fiúkkal barátkozik, meg az érdekes hogy nem akart vele soha lefeküdni a srác, a barátnőm mesélte hogy volt valami komoly betegsége ami miatt direkt nem akart szexelni de műtéte után nem is kívánta a szexet és a barátnőmmel is ezért mentek szét mert nem is akarta a dolgot. A barátnőmnek én vettem el a szüzességét amin agyon meglepődtem mert iszonyatosan csinos nő létére nehezen hittem el akkor hogy nincs barátja, azt meg szinte még nehezen hogy még szűz. De tényleg az volt mesélte hogy ő nem akar már 15 évesen szexuális együttlétet meg ő szerelemből akarta, pedig volt egy fiú barátja akivel majdnem belementek kíváncsiságból erre, de nem jött nekik össze valamiért.


Én maximálisan elfogadom hogy férfi barátai vannak többnyire, mert oka van rá, meg ő mindig is ilyen volt. Én nekem is jelen esetben több nő barátom van mint férfi, pedig nálam régen nem ez volt csak fiúkkal barátkoztam csak nekem az életem úgy alakult hogy nők között kötöttem ki 18 évesen amikor dolgozni kezdtem és onnan indult ez az egész nálam. A jelenleg második legjobb barátom egy 40 éves nő akivel nagyon egyformák vagyunk és hiába van két nagy lánya akik közül egyik 18 éves, és akarta hogy összejöjjek a lányával, de mégsem így lett. Persze van fiú barátom is a gyerekkori legjobb barátom akit óvodás korom óta ismerek ő az aki nem morzsolódott le az életemből. Neki is vannak lány barátai mert ő egy szórakozóhelyen dolgozik ahol javarészt fiatal lányok dolgoznak és ő ott csak jegyszedő meg rendfenntartó. rengeteg csinos lánnyal van jóba még kevésbé ismert celebeket is megismert akik közül kettőt én is ismerek, valamilyen szinten.

2016. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
én belátom, hogy elhanyagoltam sokáig, sokszor inkább választottam a saját barátaimat ő helyette, lehet revansot akar venni? de többnek látom ezt, mint elégtétel. látom hogy teljesen máshogy érzi magát velük mint velem.
2016. júl. 27. 13:19
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, amikor az ember elvan a közepesen kinéző párja mellett a készben, aztán az illető változtat magán és ötösből nyolcas lesz, jön a pánik.

Persze nem a másik változik igazán, csak az ember jön rá, hogy talán nem kellene kész ténynek venni a párját. Sokan ezt féltékenykedéssel és daccal reagálják le (a gyerek is csak akkor akarja magának a labdát, ha másik gyerek is játszana vele), ezzel persze ellökve maguktól a másikat. Bizalom és érettség nélkül nem megy. Vagy elhiszi valaki hogy a másik sosem fogja megcsalni, vagy értelmetlen a kapcsolat.

2016. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!