Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, párok férfi tagjai,...

Férjek, párok férfi tagjai, ha a feleségetek/kedvesetek mondjuk 2 nap egymás után későn ér haza munkából, és emiatt nektek kell összedobni egy kis kaját. /? többi lent/

Figyelt kérdés

..akkor ezt már zokon veszitek és lenézitek a párotokat, hogy "mostanában" (=azaz 2 napja) nem főz?


Az én párom szemrehányta, holott egész hónapban én csinálom ezt, és néha nem szakadna bele, mert közös a háztartás, ha úgy vesszük és nem normális, hogy ennyire elvárja vagy nem is tudom.

Elvárás és minden nélkül én megcsinálom, mert számomra ez ösztön, hogy mosok, takarítok, főzök, de ennyire azt hiszi, hogy csak az én dolgom?


2015. márc. 18. 12:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha későn érkeznék haza, a férjem kérés nélkül is meleg vacsorával várna.
2015. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Aki önként magára veszi a házicseléd/ingyen szolga szerepét, annak aztán ne sírjon a szája... Jöhet a "de hát annyira szeretem" szöveg. Magadnak választottad, így jártál.
2015. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kicsit kényes/lusta virágot szakítottál. Nőként tudok nyilatkozni, de nálunk az főz, aki hamarabb hazaér. Mikor fél évig a párom végzett órákkal előttem, arra mentem haza, hogy tiszta a lakás és főz az étel. Kérés nélkül. Biztos nem mindenki működik egyformán, és nem minden férfi házias, de azért két naptól nem szabadna kiakadni. Szerintem ott rontottad el, hogy eddig mindent magadra vállaltál, és ő megszokta, hogy neki nem kell ilyesmivel foglalkoznia. Vissza tud nagyon ütni, ha az ember önzetlenül gondoskodik a párjáról.. sokan nem értékelik, hanem természetesnek veszik. Megoldás a munkamegosztás. Ha nem akarja, akkor pedig alakítsd úgy a munkaidőd, hogy ha akarnád se tudd teljesen ellátni..
2015. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
eléggé önző egy palid van
2015. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
*mármint fő az étel.:)
2015. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól értem: te dolgozol. Ő dolgozik.

Mégis te főzöl mindig.

Most két napja nem főztél.

Erre ő még ki is veri a palávert, hogy miért nem csinálod?


Két kérdésem van:

Miért vagy a cselédje?

Miért dolgozol dupla műszakban?


És egy harmadik:

A te "párod" nem egy tohonya disznó véletlenül?

2015. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kérés nélkül megfőzött addig, amíg nem értem haza.

Csak most mondogatja, hogy főzzek már.

Nem várhatja el, ha utána érek haza 3 órával később.

Nem duplaműszak, hanem túlóra, mert muszáj.

2015. márc. 18. 12:45
 8/27 anonim ***** válasza:
14%

Túlóra, vagy túlórának álcázott pasizás, menekülés otthonról?

Egy normális férfi ezt megérzi. És mivel nem lehet bizonyítani így kiakad.

Két nap nem a világ. Mi a kisfiammal több hétig rendelt kaját ettünk, amíg az asszony a kórházban volt. Igaz, neki nincs, és nem is kell munkahely.

2015. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Jesszus 8-as.

Szó sincs pasizásról, egyáltalán nem olyan típusú vagyok és a párom is tudja ezt. Teljesen őszintén szeretjük egymást.

Ez kötelező túlóra volt mivel határidős feladat jött a munkába, de ez nem túl gyakori, tehát elfogadható úgy gondolom. Mondjuk pár hetente bejön egy ilyen eset.

2015. márc. 18. 13:00
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Dupla műszak: dolgozol és még elvárja (!) hogy főzz neki.


Pedig ő három órával hamarabb ér haza. És a többi házimunka? Az legalább felesben megy?


És miért főznél neki? Nincs karja?

2015. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!