Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb botrány...

Mi volt a legnagyobb botrány a családodban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire számít botránynak, de én eléggé kiakadtam rajta: Egyik rokonomék, házasok két gyerekkel, a nő egy elég agresszív (nem erőszakos, csak a jelleme olyan), soha semmit nem engedett a pasinak, mindenképpen magához akarta láncolni. Aztán a nő talált magának egy új pasit és a két gyereket lepasszolta a volt férjnek. Feléjük sem néz. Ő, a tökéletes anya, aki mindenkinél mindent jobban csinál...
2010. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az egész életünk, mint egy szappanopera. Szinte hetente történnek a családban ilyen olyan "botrányok", de mi már csak nevetünk rajta.

Ha idegeskedünk, attól úgy sem lesz jobb...

De úgy sajnálom hogy nem jut eszembe semmi...

2010. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Húúúú, tudnék mesélni - sajnos. Volt egy féltestvérem (valószínűleg él valahol, de a történtek után hallani sem akarok felőle), hát ő szemétséget szemétségre halmozott. Pl. folyamatosan csalta a férjét, teherbeesett, otthon pedig beadta, hogy a férjéé a kicsi. A sógorom boldogan nevelgette sajátjaként, amíg olyan 1-1,5 éves kora körül mindenki számára egyre nyilvánvalóbb lett, hogy a gyerek vonásai abszolút elütnek mindenkiétől. Botrány lett, erre féltestvérem fogta a gyerekeket (a tényleg közöset is) és odaköltözött a pasijához. Csináltattak apaságit, ami igazolta, hogy a szeretőtől van a kicsi, nevére vette, de ettől kezdve a volt férjnek - aki addig sajátjaként imádta a kicsit - még látni sem engedték! És ez csak egy a száz mocskából, később ellenünk is fordult, de erről bővebb részleteket nem szeretnék írni.
2010. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm (lány) összejött egy nővel és miatta felbontotta az eljegyzést a vőlegényével, akivel már gyereket terveztek, meg ilyenek. Nagynénémék nagyon kiborultak, ultimátumot adtak unokatesómnak, de ő lelépett a csajjal és azóta is vele lakik. Anyuék is próbáltak vele beszélni, de nem érdekli, azóta felénk se néz (illetve én szoktam vele msn-ezni). Na mindegy, ez 1 éve volt lassan, nagymamámék is teljesen kiakadtak.

17/L

2010. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb botrány a párom családjában ÉN vagyok!

Pedig semmit nem tettem,a párom szerint sem,csak nem tudnak elfogadni. A párom féltestvére ennek ellenére hozzánk költözött, és konkrétan tojt a fejemre,tojt arra,hogy ezt a háztartást én vezetem,és men tehettem semmit. Cirka 2 hónap múlva "szabadulok",ha kézhez kapta a bizóját,a nagyanyjához költözik. :))

2010. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bejelentettem hogy 2,5 éve van kapcsolatom, egy nálam 20 évvel idősebb férfival, 18 évesen. Nem akartam, hogy ez legyen, fáj, hogy bántanom kellett őket. De el se tudják képzelni, hogy mi lenne velem nélküle, mert ő segített túljutni sokmindenen.
2010. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
a legnagyobb botrányt én magam okoztam - megvettem egy barátomtől 5000-ért egy betétes bakancsot, a családtagoknak meg nam is szóltam... majdnem kitagadtak! ilyet senki se csináljon!
2010. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszóltam egy kedves,aranyos,jóindulatú családtagnak,aki folyamatosan fúrt a hátam mögött,és kereste az alkalmakat,hogy belém köthessen.Igazából,mivel másba nem tudott belekötni,az volt a gondja,mit főzök és mit nem,mit hogyan mosok,és teregetek ki,melyik ruhát hogyan vasalom,mint egy óvodás.Később már azt is nehezményezte,a levegőt hogyan veszem,és elkönyvelte,hogy a mit én mondok,az totális baromság,egyébként sem vagyok százas.Ráadásul kisajátítok egy bizonyos személyt,aki az én ,,papucsom".Illetve nem titkolt szándéka volt,hogy elhúzzak az életükből.Történt egy szép napon,hogy összevesztünk egy jelentéktelen baromságon,és elküldte az illető az édes anyukájába.Természetesen ezután én voltam a fekete bárány,és a mai napig iszom levét,mert egyszer ki mertem magamért állni.Mondjuk már teljességgel lesz@rom.Nem bántam meg.
2010. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elküldtem az illetőt az édes anyukájába,így helyes.
2010. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1.,Amikor kiderült a báttyám barátnőjéről, hogy 16 évesen 8. osztályos, és erről, meg az egész életéről 1,5 (!) éven keresztül sikerült az egész családot rokonokkal együtt átvernie. És mikor én egy véletlen folytán rájöttem a dologra, és felhoztam apuéknak a témát, senki nem hitt nekem, aztán mikor bevallotta a csaj, mikor már így nagyon átlátszó volt, akkor én meg csak jelentőségteljesen néztem apuékra.

2., Szintén ugyanez a csaj megcsalta a báttyám, kétszer is, ráadásul egy roma fiúval, akinek az értelmi szintje úgy kábé nulla.

15 vagyok, az életemben talán ez a volt-bnő okozta a legtöbb incidenst.

2010. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!