Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha kórházi...

Szerintetek gáz, ha kórházi beteg elől megeszik a kaját, és még haza is visznek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek eltört a lába, és még néhány napig kórházban lesz. Minden nap meglátogatom, és viszek neki ezt-azt. Tegnap a bátyjával mentem, de ő üreskézzel jött, nemhozott semmit a hugának. Én vettem neki gyümölcsöt, felvágottat, sajtot, zsömlét stb. Barátnőm, mondta hogy nemrég reggelizet, de majd később megeszi amit vittem. Erre sógorom elővette a csomagot, és elkezdett falatozni, egész addig amig el nem fogyott minden. Kicsit ferde szemmel néztem rá, de szó nélkül hagytam. Mivel a páromnak igy már nem maradt semmi kajája, újra lementem a boltba vásárolni. Mikor felvittem a csomagot, bepakoltam neki a szekrénybe. Beszélgettünk még egy kicsit majd elbúcsuztunk. Ekkor mondja sógorom, hogy "hugi, ugye neked nincs is szükséged ennyi mindenre, nem bánod ha elviszek néhány dolgot? te úgysem eszel meg ennyi mindent" Na akkor nálam már végképp kiverte a biztositékot, nem birtam szó nélkül hagyni, hogy hogy lehet ennyire bunkó. Mostmeg én vagyok a család szemében a fösvény gheci. Szerintetek én voltam a bunkó?

2016. júl. 30. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál bunkó.


Legyen ez intő példa, később mire számíthatsz a családjától.

2016. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó egyáltalán, a sógorod volt gyökér. Ne vegyél neki semmit, ha ott a testvére, csak azt, amit kfejezetten kér, és nem ad oda a testvérének.
2016. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sajnos sok a sógornődhöz hasonló elbaszott ember.
2016. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sógoromról tudni kell, hogy közel 30éves, de életében 2évet még nem dolgozott, a szüleivel él. 5év alatt már kb 250ezret adtunk neki "kölcsön" a barátnőmmel. Tavaj új autót akartam venni, de barátnőm lebeszélt róla, hogy nekünk nincs is szükségünk rá, és adjuk inkább kölcsön a bátyjának OKJ-s tanfolyamra.
2016. júl. 30. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!