Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kellenek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellenek a barátnőmnek a legdrágább cuccok nagyon olyan érzésem van hogy kihasznál, múltkor beteg voltam ott feküdtem az ágyon és le se sz@rt azt mondta haza megy mert unatkozik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 05:17
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Te is tudod, hogy igazad van és itt a megerősítés, amire vártál. Most pedig penderítsd ki mihamarabb, vagy ha kicsit vissza akarsz neki vágni, akkor mostantól nem veszel neki semmit, de még párszor jól megdugod és csak aztán dobod ki.
2013. okt. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért te veszed meg neki a cuccokat?
2013. okt. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret.
2013. okt. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Elvartad volna, hogy ott uljon az agy mellett es fogja a kezed? Nem vagy egy kicsit egoista? En mar alapbol mondtam volna neki, foleg ha betegen fekszem az agyban, hogy koszi a latogatast, de inkabb menj haza, mint itt unatkozzal.
2013. okt. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%

Kedves Utolsó!

Ne haragudj, de miért egoista egy beteg ember, aki a párjától megkapja, hogy ápolja? Úgy gondolom, hogy nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha éppen tesz a fejére egy hideg vízes ruhát, mert éppen lázas, és ül az ágya szélén, fogja a kezét és simogatja, vagy éppen elkíséri az orvoshoz másnap / ügyeletre azonnal.(?)

Pl.: Legutóbb a Barátom nálam volt, lázas és beteg lett, kikeltem hajnal 1-kor az ágyunkból, mert éreztem, hogy tűzforró a homloka. Vettem a kezembe ruhákat, lavorba vizet, és addig virrasztottam mellette (visszagondolva, talán hajnal fél3-ig), míg lentébb nem ment a láza, mert aggódtam Érte. Meggyógyult, és számomra ez volt a legnagyobb öröm, hogy tettem azért, nem csak teleetettem gyógyszerrel, és hagytam had szenvedjen mellettem, míg én a másik oldalamra fordulok.


Kedves Kérdező! Téged sajnos a barátnőd csak a pénzedért "szeret". :( Nem tudom, hogy mióta vagytok Együtt, de ez nem szerelmen alapuló kapcsolat, hanem anyagi érdek, ahol csak a pénz(ed) dominál.

Ilyen kérdéseket látva megértem a Barátom, hogy miért mondogatja nekem azt, hogy "Annyira örülök neki Kicsim, hogy Te nem vagy anyagias, és tudsz örülni bármilyen apróságnak, amit adok Neked, mert Te nem az értékét nézed, hanem magát gesztust."

Mihamarabbi gyógyulást, és Kitartást kívánok, Neked! :)


21/L

2013. okt. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

aranyos vagy 5-oske, de nem most beteg ("multkor") :)


amugy sem ertem, hogy mi koze az anyagi kihasznalasnak, a multkori betegseghez?


a te tornetedben, te egyutt voltal a beteg baratoddal, nalad volt ... meg jo, hogy nem mentel el bulizni, de a tortenetben nem volt szo egyuttlevesrol, csak ott volt egy darabig a lany, meglatogatta a sracot, csak kesobb hazament


de akar legyen igazad, engem ez nem erdekel ... de hol az osszefugges a legdragabb cuccok es az agyban fetrenges kozott?


kerdezo csak nyafog es elvarna, azert mert anyuci pici fia beteg, a haverno csajszi, akivel valojaban nem elnek egyutt, ott ucsorogjon az agyanal naphosszat? Meg egy korhazi latosatas sem tart orakig, minek kellene bamulni egesz nap, hogy a masik doglik az agyban? ez hulyeseg!

2013. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kihasznalas az, amikor valaki erdemtelenul el a felmerulo lehetosegekkel


ajandekot elfogadni, amit szeretetbol adnak nem kihasznalas


ajandekot felhanytorgatni viszont, foleg egy korabbi betegsegbe magyarazva, ... hat szerintem ez egy kicsit gazos


nekem is volt mar olyan, hogy sportbaleset utan a haverom ment le gyogyszerert es nem a csajom es valahogy nem talaltam sertonek


ahhoz, hogy az ember szeretetbol ajandekot adjon, a masikat szeretni kell ... azt a szeretetet valahogy kivaltotta belole a partner, tehat szeretheto ... hol itt a baj? akkor van baj, ha nem szeretetbol adtak az ajandekot, hanem valamilyen celzattal ... amugy pedig nehogy mar azert kelljen valakivel foglalkozni, mert draga ajandekot vesz(?!)


nos, lenyeg a lenyeg (szerintem): nincs ezzel a lannyal semmi baj, en a kerdezoben latom a gyenge lancszemet

2013. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amugy pedig: aki valoban beteg, olyan akiert izgulni kell, az korhazban van ... az ilyen otthon kifekudheto nyavajak nem tartoznak az aggodalom kategoriaba ... miert kellene mondjuk egy megfazott embert apolni es kezet fogva ulni az agya mellett? mifelenk a ferfi ember nem sajnaltatja magat es csak akkor dol agynak, ha nagy a baj
2013. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
érzéketlen liba
2013. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem a lany liba, a srac nyunyoka!
2013. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!