Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Olyan ideges...

Mit tegyek? Olyan ideges vagyok a bátyámra, anyuék elmentek 2 napra és én takarítottam ki a házat. De a h*lye bátyám kimegy az udvarba papuccsal és bejön a házba sárosan.

Figyelt kérdés
Erre ő nem vette észre..stb.. meg mindent szanszét dobál a szobájába.. és ez olyan idegesítő.Mivel tudnám rávenni hogy legyen egy kicsit háziasabb??
2010. ápr. 18. 11:25
 1/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.!
2010. ápr. 18. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg ha itthon lenénnek anyudék akkor is ezt csinálná-e..

Meg hogy ne járkáljon be sáros lábbal vegye le amielött bemegy, mivel te már kitakaritottál...

2010. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
nincs mit
2010. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

üsd agyon : DD

amugy talán ne töröld fel utána, és mondd neki ha nem törli fel, ő fog kapni a szüleidtől : DD

2010. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tesóm is ilyen. Egyszer megpróbáltam este nem elmosogatni helyette célzásképp, hátha rájön hogy a fél méteres csetres várat amit épített, azt el is kéne mosogatni, és pakolni maga után, hát nem vágta le. Következő nap kétszer akkora várt, ráadásul még a kajámat is megette. Bementem a szobájába, leszedtem a fejéről a fülhallgatót, és elmagyaráztam neki hogy nem vagyok a csicskája, ha nincs itthon senki miért tud rendet tartani, ilyenkor miért nem?! Nem fogok ugrálni neki... a kezébe adtam a seprűt és a lapátot, hogy ha már megette a kajámat, és még takarítok is utána legalább a sarat amit behozott takarítsa fel. Először játszotta a durcás kisfiút, de pár óra múlva felsepregetett.
2010. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám h vegye le a papucsot a lábáról vagy eltöröm, vagy hogy nyalja fel a padlót mert nem ő takarít csak behozza a sarat... Nem gondolnám komolyan de engem ez nagyon fel tud idegesíteni
2010. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló én is azt mondtam ha mégegyszer bemer jönni sáros papuccsal eltöröm a lábát..:DD
2010. ápr. 18. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:
A szobájában nem takarítanék az fix,egye meg a mocsok,ha ő így érzi jól magát.De minden ruhát és minden cuccát,amit a nappaliban vagy a ház többi sarkában szét hagy azt egyszerűen bevágnám a kukába.Ha keresi megmondanám,hogy szemetes.Ha még ebben az életben használni vagy látni akarja őket,akkor tegye el.Nem lennék szívbajos.
2010. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!