Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya senkinek sem mondta el...

Anya senkinek sem mondta el és nem is akarja azt, hogy felvettek egyetemre, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Én kérdeztem, hogy miért, de nem mond semmit azonban én sejtem hogy mi lehet az oka. Még mondta is,hogy ne mondjam el családon belül senkinek. Úgy gondolja szerintem,hogy nem fogom elvégezni és ezért nem akar szégyent hozni inkább saját magára. Más szülők dicsekszenek az enyém meg titkolja. Nem arról van szó,hogy híresztelje el mindenkinek és büszkélkedjen, csak legalább a szűk családi körben megemlíthette volna,de még azt sem tudták,hogy jelentkeztem.


Mit gondoltok?



2016. aug. 7. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Kicsit igaza van tenyleg sok szulo dicsekszik aztan gyerek elso evben kibukik.

Ha megvan a propodeuse akkor dicsekedhet

2016. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
nem egy amcsi filben vagy ez nem eredmény csak egy lépés majd ha pénzt keresel vele azal lehet büszkélkedni
2016. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ne mondjatok már ilyet. Nálunk mindenki repül a boldogságtól, ha ilyen van. Ez is egy mérföldkő, amit megugrott, attól függetlenül, hogy a továbbiakban mi lesz.


Kérdező, mondd el bátran mindenkinek, akkor sem kell szégyenkezni, ha később nem sikerül. Legalább megpróbáltad.


Ja így meg nem lehet hozzáállni, hogy nem fog sikerülni. Csak pozitívan :) Miért ne menne? Másnak is ment.

2016. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :) Anya amúgy mindig ilyen volt. Abban sem hitt,hogy felvesznek, meg nagyon nehéz szak nem fogom bírni. Amúgy jó tanuló voltam, de mindegy.
2016. aug. 7. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem azt mondja, hogy a szülő széltében hosszában terjessze és már egy neves cég vezetőjeként beszéljen a gyerekéről, de minimum a gyerekével örüljön és legyen büszke rá. Illő lenne a családnak is elmondani, és bízni a gyerekben hogy helyt àll és végigcsinálja. Kérdezz rá mi baja, mond el te a családnak és mikor kérdezgetik miért nem hallották akkor akár anyudat is kicsit megpiszkálhatod, hogy nem örül stb.
2016. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!